
Китайці будуть літати поїздами зі швидкістю реактивного літака
Надшвидкісний потяг дозволить добиратися з Пекіна до Шанхаю швидше, ніж на літаку. Виробництво почнеться вже через два роки.
Державна компанія «China Railway Rolling Stock Corporation» представила прототип маглев-поїзда, який буде перевозити пасажирів зі швидкістю 600 км/год., – повідомляє Verge.
Зараз виробник запускає його випробування, а виробництво планується почати в 2021 році.
Нині в Китаї вже функціонує найшвидший в світі комерційний маглев-поїзд. Він з'єднує аеропорт Шанхая з центром міста і розвиває швидкість в 431 км/год.
За словами представників компанії, поїзд на повітряній подушці зможе долати відстань між Пекіном і Шанхаєм за все за три з половиною години. Подорож на літаку, з урахуванням дороги до аеропорту і процедур безпеки, займає 4,5 години.
* * *
Тим часом абсолютний рекорд швидкості поїзда на повітряній подушці залишається у Японії. Ще в 2015 році локомотив компанії «Central Japan Railway» на випробувальному полігоні розігнався до 603 км/год.
А вже найближчим часом в країні почнуться випробування експреса Alfa-X. Він буде розвивати більш скромну швидкість – до 360 км/год., але завдяки особливій конструкції стане набагато тихшим. З'ясувалося, що для міських високошвидкісних поїздів ця характеристика – не менш важлива.
Довідка
Маглев або інколи магнітоплан – потяг на магнітній підвісці, що приводиться в рух та керується магнітними силами. Він, на відміну від традиційних поїздів, у процесі руху не торкається поверхні рейки.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 3286 |
Посилання до теми:
30.11.2018 Керівник Укрзалізниці бідкається щодо компенсації за заборону в’їзду в Україну росіянам
14.06.2018 Компанія Hyperloop підписала меморандум з Україною
22.05.2018 Омелян дав «добро» позичити 6 млн євро на тролейбуси
9.08.2017 Є вакансія: голова «Укрзалізниці»
27.07.2017 Міністр у драних штанях протестував залізницю
20.03.2017 Омелян коментує насування нової ери електрокарів і безпілотних авто
Додати коментар: