Останнє оновлення: 12:32 п'ятниця, 4 липня
Економіка
Ви знаходитесь: Економіка / Україна / Україна без вітчизняного дитячого харчування
Україна без вітчизняного дитячого харчування

Україна без вітчизняного дитячого харчування

В Україні може зупинитися виробництво дитячого харчування.

Таку думку висловив президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко.

Президент УАК відзначив, що ще 10 років тому Україна імпортувала лише близько 15% продуктів дитячого харчування, а 85% ми виробляли самі.

На сьогодні ситуація змінилася радикально.

За інформацією ubr.ua

Коментуючи можливе скасування пільгового оподаткування для вітчизняних виробників дитячого харчування, Леонід Козаченко сказав: "Думаю, що розвиток всього виробництва просто зупиниться. Не скажу, що на сто відсотків, але ми абсолютно не поліпшимо ситуацію. Думаю, майже повністю будемо забезпечуватися від імпорту".

Він зазначив, що податкові пільги потрібно не тільки продовжити, а потрібно зняти ручне управління рентабельністю виробництва. Тому що ці дві речі, за його словами, є ключовими для того, щоб вирішити проблему імпортозаміщення в Україні.

- Імпортозаміщення - це одна з найважливіших тем, яку треба обговорювати і негативний торговий баланс України можна тільки вирішити за рахунок імпортозаміщення. А про те, що ми говоримо, раз лежить в площині імпортозаміщення та розвитку сільського господарства. Тобто, імпортозаміщення сільського господарства залежить від того, чи збережуться ці пільги, і від того, чи залишиться ручне управління цією галуззю, - підкреслив фахівець.

Леонід Козаченко додав, що якщо будуть скасовані податкові пільги для виробників дитячого харчування, то це буде на користь імпортерам і ще більш погіршить торговий баланс України. Крім того, буде повільніше розвиватися сільське господарство та харчова промисловість нашої держави.

Раніше Президент дав доручення Державній податковій службі та Міністерству фінансів переглянути пільги для галузей, в тому числі і виробників дитячого харчування.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Дороги в приватному секторі

SVOBODA.FM