Останнє оновлення: 18:08 четвер, 16 січня
Хвора тема
Ви знаходитесь: Економіка / Україна / ЖЕКам - до квітня укласти договори зі споживачами. У Полтаві
ЖЕКам - до квітня укласти договори зі споживачами. У Полтаві

ЖЕКам - до квітня укласти договори зі споживачами. У Полтаві

Мерія Полтави зобов'язала 18 житлово-експлутаційних контор міста до квітня укласти договори зі споживачами своїх послуг для чіткого визначення відповідальності сторін.

Раніше жителі обласного центру скаржились, що не одержують задекларованих послуг від ЖЕКів і не розуміють, за що повинні платити в 2 рази більше.

Про це інформують Українські Новини з посиланням на мера Полтави Андрія Матковського.

«Договори на послуги за новими тарифами ЖЕКи повинні укласти в березні», — зазначив він.

З його слів, щоб цього досягти, ЖЕКи працюватимуть і в вихідні.

Як повідомляло агентство, Полтава вирішила збільшити квартплату в 2,4 рази до 0,74 гривні за 1 кв. метр із 1 березня.

З березня ЖЕКи обіцяють надавати шість видів якісних послуг, серед яких технічне обслуговування й поточний ремонт внутрішньобудинкових систем, прибирання дворів, дератизація й дезінфекція, освітлення місць загального користування, вивезення сміття.

Раніше АМКУ рекомендував ЖЕКам Полтави укласти договори зі споживачами для чіткого визначення відповідальності сторін.

У Полтаві, як і в Чернігові, проживають 0,3 млн. чоловік.

Коментарі (4)

Гість | 2008-03-06 09:53

Осипу -цілком згоден.
Читайте, громадяни, що Вам підсовують для підпису! Бо так і будете волати "За що ми платимо?!

Осип | 2008-03-05 16:59

  Тут все ясно і цілком зрозуміло.
Необхідність укладання договорів зі споживачами виникає часто-густо не тільки "для чіткого визначення відповідальності сторін".
В даному випадку (і в більшості аналогічних) головна мета укладання-переукладання нових договорів (або додаткових угод до них) одна - тишком-нишком ліквідувати юридичні "ляпи", якими вказані договори просто кишать.
Практична більшість "старих" договорів дозволяє (юридично підкованим споживачам товарів та послуг) не виконувати ряд умов договору (зокрема, в частині оплати цих самих товарів/послуг).
А при деякій мірі відсутності совісті та почуття гумору існує можливість "довго та упорно" не розраховуватись, не виконувати і т.д. і т.п.
Ось тому цілий ряд структур намагається всіма правдами-неправдами підсунути лопоухому споживачеві "нові" умови договору. До "нових умов" майстерно закладають також юридично вигідні для фірми пунктики, коми та крапки. А піпл хаває, а куди йому діватися...

Гість | 2008-03-05 15:11

Питання для тих, хто хоща ,би щось торопає в юриспруденції, зокрема в цивільному праві - як може мерія зобов'язати укласти договори зі споживачами, якщо останні на це не згодні, наприклад?! Як взагалі можна зобов'язати укласти договір (якщо, звісно, він не є обов'язковим ?!). Для кого це все пишеться ?

Сергій | 2008-03-05 10:58

А МИ за що платимо? Знаємо? Чи ні? Спробуйте дізнатися - відповіді на звернення не отримаєте. Народ! Не даруйте цій гнилій віджившій системі свої грошики. Хай конає.
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Новорічна локація у Чернігові

SVOBODA.FM