Останнє оновлення: 14:29 четвер, 23 травня
сервіси / Імідж*
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Бутильована вода доставка

Бутильована вода доставка

Чи задумувалися ви над тим, яку воду ви п'єте? Впевнені, що більшість з вас вважає, що питна вода не може бути поганою, головне, що «смачно п’ється».

Ця думка – помилкова і над жаль, більшість людей дотримуються вживають звичайну воду з-під крана, не підозрюючи, що в ній може бути приховано. Більш того, навіть після кип'ятіння користь рідини з центрального водопостачання не збільшується.

Де взяти корисну воду для пиття?

Чому ми так занепокоєні даним питанням? Справа у тому, що лабораторні дослідження підтвердили, що у багатьох містах країни до складу води з бюветів входять солі важких металів. Про їх вплив на організм людини поговоримо згодом, а зараз зрозуміємо, де краще брати питну воду.

Останні 5 років в Україні внесли корективи у багато сфер життя. Епідеміологічна та політичні ситуації, які тривають і досі, змусили багатьох людей перейти на доставку бутильованої води. По-перше, це дозволяє уникнути походів до магазину та носіння важкої тари. По-друге, кур'єри привозять у зручний для вас час замовлення та особисто заносять його до дверей квартири чи будинку.

Лідером на ринку доставки питної води в Дніпрі незмінно залишається ТМ «Н2О». Ретельне очищення дозволяє видалити не тільки шкідливі домішки, а й знищити бактерії, які часто присутні у воді з-під крана. Ми впевнені, що саме вода є джерелом життя, тому кожна склянка води «Н2О» має збалансований природний вміст мінеральних речовин, що необхідні для правильної роботи організму. Крім того, особливою відзнакою для нас, як виробника, є офіційна рекомендація МОЗ щодо можливості використання води дітям з перших днів життя.

Вплив води на організм людини

Повертаючись до теми шкоди домішок, які присутні у питній воді, не можливо не згадати такий показник, як рН. На кожній пляшці води в супермаркеті він обов'язково зазначається, але мало хто зі споживачів звертає на нього увагу. Кислотно-лужний баланс води, яку ми щодня вживаємо має бути в межах 6,5-8,5. Це пояснюється тим, що рН крові людини нейтральний і складає приблизно 7,5. Значне його відхилення негативно відображується на здоров'ї.

Така ж ситуація спостерігається із надмірною кількістю домішок у воді. Забруднення питна вода призводить до:

  • Порушення серцево-судинної системи
  • Збою обмінних процесів
  • Подразнення шкіри та дерматологічних висипів
  • Ураження внутрішніх органів
  • Погіршення розумової діяльності та постійна розсіяність уваги

Краще віддавати перевагу тільки очищеній питній воді, яка смакуватиме всій родині та буде приносити лише користь для організму.


Фотоновини

  Таємна зброя комунальників

SVOBODA.FM