Останнє оновлення: 11:27 п'ятниця, 19 серпня
готуй холод взимку / Імідж*
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Дихати на повні груди – з кондиціонерами від Teplo-Holod - це легко
Дихати на повні груди – з кондиціонерами від Teplo-Holod - це легко

Дихати на повні груди – з кондиціонерами від Teplo-Holod - це легко

Риба шукає де глибше, а людина де краще. Ми завжди обираємо сприятливі для себе умови, і це стосується абсолютно всього. Зручний диван, якісне взуття та одежина, та звісно, комфортні умови для проживання та праці. Одна з умов гарного самопочуття та працездатності – це оптимальна температура повітря в приміщенні.

Забезпечити необхідний температурний режим допомагають системи кондиціонування, єдине що від вас потрібно – це купити кондиціонер, магазин Тепло-Холод пропонує великий асортимент техніки для створення мікроклімату.

Основні міфи про кондиціонери

Зараз багато приміщень оснащені приладами кондиціонування, вони в офісах, кафе та ресторанах, готелях, торгівельних центрах та квартирах. Є як прихильники, так і супротивники користування кондиціонерами. Які тільки казки про ці прилади не розповідають.

Спробуємо розвіяти, чи пояснити найпоширеніші міфи про кондиціонери:
 • Вони пересушують повітря, частка істини тут звичайно є, але будь-який обігрівач буде це робити, при роботі на охолодження хладген перегрівається та віддає тепло оточенню. Але масштаб такого пересушення не критичний, близько 10-20%, це нічим не загрожує людині, а в деяких випадках навіть «на руку». Наприклад, в підвальних приміщеннях, де вологість підвищена.
 • Вони – є розповсюдниками бактерій, тут теж є трохи правди, але це відбувається коли, прилади не проходять необхідну чистку. Є моделі з функцією іонізації повітря та очищення внутрішнього блока.
 • Мабуть найпопулярніший міф. Під кондиціонером можна застудитися. Якщо сидіти під обдувом прохолодного повітря, можливо, це те саме, що сидіти на протязі. До того ж треба дотримуватися різниці температур, вона не повинна перевищувати 10 градусів.
 • Кондиціонер – це енерговитратний прилад. Раніше це було чистою правдою, та дозволити собі таку техніку могли лише люди з грошима. Зараз випускаються енергозберігаючі пристрої, плюс є інвенторні моделі, які споживають менше електроенергії.
 • З використанням кондиціонера не потрібно провітрювання. Ні, ні, і ще раз ні. Конструкція функціонує як вентилятор і просто допомагає циркулювати повітрю. Тому провітрювання вкрай необхідне.

Таким чином, бачимо, що інформація про кондиціонери була перекручена та гіперболізована в деяких аспектах. І головне, довіритись перевіреному магазину з кваліфікованим персоналом для підбору та обслуговування ваших систем кондиціонування.

Де купити якісний кондиціонер?

Магазин Teplo-Holod пропонує великий асортимент кондиціонерів, спліт-систем та теплових насосів. Працює з такими брендами як Zanussi, GREE, Electrolux, Leberg, Toshiba, OLMO, TOSOT, Panasonic, Mitsubishi ELECTRIC та іншими.

Заходячи на сайт компанії https://teplo-holod.co.ua/ ви можете підібрати необхідну вам техніку, співпраця з Teplo-Holod це:

 • Гарантійне обслуговування;
 • Розробка «проекту під ключ»;
 • Кваліфіковані консультації менеджерів;
 • Робота з перевіреними постачальниками;
 • Можливість оплати готівкою при само вивозі та доставки кур’єром, та накладений платіж, якщо доставка Новою Поштою;
 • Зручний сайт, з можливістю розрахунку вартості, фільтрами та сортуванням для підбору обладнання;
 • Акції та програми знижок;
 • Індивідуальний підхід та сервіс на вищому рівні.

Повні легені повітря, свіжа голова та комфортний мікроклімат у приміщенні за допомогою систем та приладів кондиціонування від магазину Тепло-Холод, заходь та освіжайся, чи зігрівайся за потреби!

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Фахівці «Чернігівгазу» продовжують відновлення мереж

SVOBODA.FM