Останнє оновлення: 10:26 вівторок, 26 листопада
Робота
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Хто в трактористи піде? Навчимо!
Хто в трактористи піде? Навчимо!

Хто в трактористи піде? Навчимо!

Весна – пора, коли виникає гостра потреба у працівниках сільського господарства.

Адже не за горами початок польових робіт, а земля, незважаючи на застосування інноваційних технологій виробництва та високотехнологічного обладнання, споконвіку потребує людської праці.

Враховуючи вимоги роботодавців до якості робочої сили, використання сучасної техніки, застосування новітніх технологій обробки землі й вирощування сільськогосподарських культур, служба зайнятості забезпечує професійне навчання робітників для сільського господарства за сучасними навчальними планами і програмами.

До початку весняно-польового сезону на замовлення аграріїв Чернігівщини протягом лютого-березня буде підготовлено понад півтори тисячі робітників, а саме: трактористів-машиністів сільгоспвиробництва різних категорій, водіїв автотранспортних засобів та працівників сільськогосподарських підприємств.

Це дозволить незайнятим громадянам отримати бажану роботу і стабільний заробіток, а роботодавцям – кваліфіковані кадри.

Під час навчання шукачі роботи ознайомляться з новітніми технологіями в сільгоспвиробництві, сучасною технікою та особливостями керування нею, управлінням, експлуатацією та обслуговуванням, основами охорони праці тощо. Вчаться безробітні як у групах, так й індивідуально. Дехто здобуває нову професію, хтось підвищує кваліфікацію. Навчання проводять викладачі Ніжинського професійного аграрного ліцею, Рівненського та Сумського центрів професійно-технічної освіти ДСЗ.

Всі витрати, пов'язані з організацією профнавчання безробітних, проводяться за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, тобто для безробітних таке навчання є безкоштовним.

Окрім того, у період професійного навчання служба зайнятості відповідно до чинного законодавства надає громадянам допомогу по безробіттю, при потребі компенсує їм витрати на проїзд, забезпечує проживання в гуртожитку.

Коментарі (2)

Operator. | 2016-02-22 18:50

порох
"На трактор за 800 гривен в месяц..." - так если не нравится, иди на трактор за 8000 или за 12000 гривен в месяц. Только ж надо знать современный трактор и не жрать самогон, сидя у себя в разваленом колхозе.

порох | 2016-02-22 13:41

системр образования на селе равна нулю по 5 человек в классе половина читать не умеет коррупция страшная.И все это сделано искуственно кому работать на фермера? С села в институты ? На трактор за 800 гривен в месяц. Уроды по приказу с запада развалили передовые колхозы а теперь жрите мусор весь собранный в Китае и прочем мире
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  20 років тому у Чернігові застосували сльозогінний газ

SVOBODA.FM