Останнє оновлення: 16:41 неділя, 23 листопада
Проблема
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / У «Демарку» тимчасова адміністрація працюватиме ще місяць
У «Демарку» тимчасова адміністрація працюватиме ще місяць

У «Демарку» тимчасова адміністрація працюватиме ще місяць

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продовжив роботу тимчасової адміністрації в 6 неплатоспроможних банках.

Про це повідомила прес-служба фонду. Згідно з повідомленням, робота тимчасової адміністрації продовжена в банку "Демарк" та "Порто-Франко" до 29 січня включно, у банку "Аксіома" - до 30 січня, у банку "Інтеркредитбанк" - до 19 січня, у банку "Меліор" - до 10 лютого, в "Прайм-Банк" - до 13 січня.

Національний банк з початку 2014 року визнав неплатоспроможними 33 банки, в які Фонд гарантування ввів тимчасові адміністрації.

Коментарі (2)

аналітик | 2015-01-02 12:48

ІІ етап безвідповідального керівництва Фондом активами Банку ""Демарк" приведе до повного їх зникнення. Ті власні кошти, як громадяни поклали до Демарку ще півроку тому повністю знеціняться + 20% податку на відсотки по депозитам. Десь може у березні-травні 2015р. вкладники отримають свої паперці, які по реальній споживчій вартості будуть обесцінені у 2,5 рази у порівнянні з терміном початку вкладу до Банку. Це нам привіт від діючої влади.

Віктор | 2014-12-31 04:55

Дуже "допоміг" Демарку друг Волошка Ракоїд з Ніжинського відділення, профукавши теж декілька мільйонів.
закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Голодний 1947 рік у Чернігів

SVOBODA.FM