Останнє оновлення: 14:09 п'ятниця, 9 травня
Економіка
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / У Чернігові історія є, природа є, а чи бути туризму?
У Чернігові історія є, природа є, а чи бути туризму?

У Чернігові історія є, природа є, а чи бути туризму?

Туризм має бути одним із пріоритетних напрямів розвитку економіки області.

На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко 25 грудня під час чергового розширеного засідання Регіонального комітету з економічних реформ.

Повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

На засіданні розглянули питання розвитку і розбудови екскурсійно-туристичних об’єктів та туристичної інфраструктури в області.

За словами очільника області, досвід багатьох країн світу свідчить, що за належної організації туризм є надійним джерелом фінансових надходжень, сприяє підвищенню зайнятості населення, а відтак – і підвищенню доходів громадян та їх добробуту.

«Ми повинні заявити про себе як про регіон зі значним туристичним потенціалом, який може стати потужним українським туристичним центром», - констатував Володимир Хоменко.

Він також підкреслив, що керівництвом країни чітко визначені пріоритетні напрями державної політики в сфері туризму та курортів. Це – впровадження курсу на дерегуляцію, посилення рівня захищеності законних прав споживачів; забезпечення розвитку в’їзного і внутрішнього туризму; формування конкурентоспроможного національного туристичного продукту на внутрішньому та міжнародному туристичних ринках.

Про розвиток і розбудову екскурсійно-туристичних об’єктів та туристичної інфраструктури в області поінформував присутніх директор Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Сергій Мойсієнко.

За його словами, наявність великої кількості історико-культурних об’єктів у поєднанні з розмаїттям природно-рекреаційних ресурсів створюють умови для розвитку у Чернігівській області різних видів туризму, а саме: культурно-пізнавального, подієвого, сільського зеленого, паломницького та активних видів туризму.

В області проводиться значна робота у напрямку створення нових туристичних об'єктів та утримання в належному стані діючої туристичної інфраструктури. Зокрема, продовжуються роботи з розбудови об'єктів історико-археологічного музейного комплексу «Древній Любеч», Музейно-меморіального комплексу жителів населених пунктів України, знищених фашистськими окупантами у м. Корюківці, розширення площі Сосницького літературно-меморіального музею О.П.Довженка тощо.

Затверджена і діє обласна цільова Програма розвитку туризму в Чернігівській області на 2013-2020 рр., на виконання якої, було здійснено низку заходів.

Під час обговорення Володимир Хоменко зауважив, що незважаючи на те, що за останні роки в області значно активізувалась робота щодо розвитку туризму, залишається низка невирішених питань, над якими потрібно працювати найближчим часом.

Головними завданнями з реформування туристичної галузі мають стати: впровадження стандартів міжнародного рівня щодо облаштування об’єктів туристичних відвідувань та якості туристичних послуг; приведення туристичних об’єктів у відповідність до сучасних вимог щодо інфраструктурного та інформаційного забезпечення; широке впровадження саморегулювання та можливостей державно-приватного партнерства.

Фото з сайту облдержадміністрації

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Профорієнтація для підлітків під час війни

SVOBODA.FM