Останнє оновлення: 16:41 неділя, 23 листопада
Економіка
Реальна економія для 45 тисяч хворих

Реальна економія для 45 тисяч хворих

Реалізація пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою активно продовжується на Чернігівщині.

У рамках реалізації проекту на 2013 рік області виділено 3,9 млн. грн. субвенцій з державного бюджету.

Повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

За інформацією Державної служби з лікарських засобів у Чернігівській області, 45 тис. хворих на гіпертонію вже отримали ліки за зниженими цінами та зекономили таким чином понад 473 тис. грн.

Усі лікувально-профілактичні заклади Чернігівщини у достатній кількості забезпечені рецептурними бланками, постійно здійснюється контроль за виписуванням рецептів, у яких зазначається міжнародна непатентована назва препаратів.

Лікарями вже виписано понад 160 тисяч рецептів на часткове відшкодування вартості лікарських засобів.

Слід зазначити, що у пілотному проекті на теренах Чернігівщини беруть участь 192 аптечні заклади приватної та комунальної  форм власності.



































































































































закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Голодний 1947 рік у Чернігів

SVOBODA.FM