
Пленум військової профспілки (фото)
ІІ Пленум профспілки працівників Збройних Сил України відбувся у Чернігові.
У ньому взяли участь представники центрального комітету, голови територіальних комітетів та профспілкові активісти зі всіх регіонів України, проходив на базі Чернігівського навчально-методичного центру профспілок.
У центрі уваги пленуму - виконання Постанови V з’їзду профспілки працівників Збройних Сил України та основні напрямки діяльності в сучасних умовах.
Із доповіддю перед учасниками виступив голова Центрального комітету Всеукраїнської профспілки працівників Збройних сил України Дмитро Мірошниченко. Він наголосив, що визначаючи основну спільну мету - успішне вирішення поставлених перед Збройними Силами України завдань, командування та профспілкові органи будують свої взаємовідносини на принципах соціального партнерства, співробітництва та консолідації своєї роботи.
- Лише спільними зусиллями ми здатні досягти мети, домогтися виконання чинного законодавства. Правовий підхід має домінувати при відстоюванні інтересів людей, - зауважив доповідач.
На думку представників профспілкових організацій, новий імпульс у напрямку колективно-договірної роботи надав наказ керівника вітчизняного оборонного відомства, щодо реалізації плану заходів положень Галузевої угоди між Міністерством оборони України та Центральним комітетом Всеукраїнської профспілки працівників Збройних Сил України на 2011-2013 роки.
Також профспілкові лідери визначили шляхи щодо поповнення лав своєї організації. Серед них вони вбачають покращення інформаційної та роз’яснювальної роботи, підвищення мотивації членства у профспілці серед працюючих у Міністерстві оборони України, зокрема Державної служби України з надзвичайних ситуацій, яка структурно увійшла до складу оборонного відомства. На сьогодні, за даними статистичної звітності вага членства в профспілці працівників Збройних Сил України складає 73 відсотки.
Учасники зібрання розглянули ще чимало актуальних питань, серед яких: заборгованості із заробітної плати, створення належних умов та безпеки праці, оздоровлення працівників та членів їхніх сімей, забезпечення житлом тощо.
Звітували, обговорювали та радилися. Як результат – проголосовані постанови, в яких визначено пріоритетні напрямки в роботі, як-то захистити право працівників на гідну працю та її оплату, продуктивну зайнятість, належний соціальний захист.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 5743 |
Додати коментар: