Якість молока: Не доїльний зал, так хоча б молокопровод
Вчора в самому північному районі Чернігівської області — Семенівському — пройшла виїзна нарада, присвячена посівній кампанії, що триває в області, проблемам тваринництва та переведенню худоби на літньо-табірне утримання.
Керівництво районних та головного управління агропромислового розвитку побувало у приватному підприємстві “Дружба” села Радомка.
Учасники заходу ознайомились з ходом реконструкції тваринницьких приміщень, побачили нові молокопроводи — один у стаціонарному приміщенні, інший у тимчасовому літному таборі. У підприємстві “Степанич” села Залізний Міст учасникам наради також показали нещодавно змонтований молокопровід.
Взагалі, встановлення молокопроводів значно підвищує якісні параметри молока та економить кошти — молокопровід в середньому коштує понад 200 тисяч гривень, що у 10 разів дешевше доїльного залу. А надоєне механічним шляхом молоко при нормальних обсягах переробні підприємства купують на 50-70 копійок за літр дорожче, ніж надоєне вручну.
В ході пленарної частини учасники наради обговорили проблеми підвищення ефективності тваринництва, наголосили на необхідності прискорення темпів весняно-польових робіт. Йшлось також про заробітні плати в аграрній галузі, які в нашому регіоні на чверть нижчі, ніж в інших і з цим потрібно боротись, повідомили у прес-службі головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 11373 |
Коментарі (1)
Віталій | 2010-08-17 19:39