До 28 липня перекрито вулиці Пушкіна та Гетьмана Полуботка
У період з 19 липня до 28 липня включно на ділянці вул. Пушкіна (від вул. Шевченка до вул. Гетьмана Полуботка) та на ділянці вул. Гетьмана Полуботка (від вул. Пушкіна до проспекту Миру) перекрито рух автотранспорту.
На цих ділянках КП «Чернігівводоканал» відповідно до рішення виконкому міськради проводить ремонти колодязів каналізаційних та водопровідних мереж.
Про це інформує прес-служба Чернігівської міської ради.
У зв’язку з проведенням цих робіт, у місті буде тимчасово припинено рух електричного транспорту за маршрутами № 1 «Вокзал - Сіверянка» та № 9 «Завод Автодеталь – 2-га міська лікарня» та рух автомобільного транспорту за автобусним маршрутом № 39 «Олександрівка – вул. Старобілоуська». Натомість планується запровадження автобусного маршруту № 1-А «Вокзал - Сіверянка».
Також повідомляємо, що автобусний маршрут № 39 «Олександрівка – вул. Старобілоуська» буде тимчасово обслуговувати рухомий склад, частково знятий з маршруту № 27 «Олександрівка – Лікеро-горілчаний завод».
Схеми руху автобусних маршрутів № 1-А «Вокзал - Сіверянка», № 16 «Залізничний вокзал – Дачі (Улянівка)», № 27 «Олександрівка – Лікеро-горілчаний завод» та «Олександрівка – вул. Старобілоуська», № 44«Епіцентр - Зарічне» будуть тимчасово змінені в частині проходження перекритої ділянки наступним чином (в прямому та зворотному напрямках): після вул. Шевченка здійснюється поворот на вул. О. Міхнюка, на проспект Перемоги, далі за маршрутом.
На ділянках, де проводитиметься ремонт, будуть встановлені дорожні знаки згідно зі схемами організації дорожнього руху, погодженими в управлінні патрульної поліції у м. Чернігові.
Комунальному шляхо-будівельному підприємству міської ради на час проведення робіт доручено забезпечити освітлення цих ділянок вулиць в нічний час. Крім того, Управління патрульної поліції у м. Чернігові забезпечуватиме нагляд за організацією руху транспорту та пішоходів в районі проведення робіт.
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 4412 |
Посилання до теми:
13.07.2017 У Чернігові вкотре тимчасово змінені маршрути грогмадського транспорту
12.07.2017 Перекриття руху в Чернігові: асфальтуватимуть на вулицях Мазепи, Пушкіна та Полуботка
11.05.2017 Чернігівці обурені кількома одразу перекриттями вулиць Чернігова на ремонти
4.07.2017 Дорога на Преображенській – готова! Чого не скажеш про тротуари
16.05.2017 Гаплик столітньому вітражному навісу






























Додати коментар: