Останнє оновлення: 21:51 субота, 22 листопада
Позиция*
Постійне посилання: http://newvv.net/economic/chernigov/248851.html
Як по справедливості керувати житлом

Як по справедливості керувати житлом

Команда Руху Валентина Наливайченка Справедливість провела у Чернігові зустріч з мешканцями багатоквартирних будинків по вулиці Старобілоуська, 61-а і 61-б та проконсультувала їх у роботі по створенню ОСББ на базі їхніх будинків.

Про це повідомила керівник Руху «Справедливість» у Чернігівській області Оксана Голубова.

«Волонтери нашої команди з Правого центру пояснили мешканцям будинків, які переваги вони матимуть у разі створення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку і які підводні камені на них чекають, якщо вони нічого не будуть робити», - сказала вона.

Володимир Березинський та Олександр Приходько пояснили, якщо жителі будинків не утворять ОСББ, то платити вони будуть все одно, однак не буде відповідальних за невиконані роботи та ненадані послуги.

 

У планах команди волонтерів Руху «Справедливість» багато зустрічей в інших будинках для роз’яснення переваг, прав і обов’язків ОСББ.



































































































































закрити

Додати коментар:

Фотоновини

   Святині Придесення та знані чернігівці у «артфолькграфіці» юриста Юрія Соколова

SVOBODA.FM