Останнє оновлення: 09:51 вівторок, 4 листопада
Будівництво
Постійне посилання: http://newvv.net/economic/chernigov/248164.html
Забудовника на Чернігівщині оштрафовано на 130,5 тисячі

Забудовника на Чернігівщині оштрафовано на 130,5 тисячі

Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області скасувало реєстрацію декларації про початок виконання будівельних робіт та накладено штраф на замовника будівництва ТОВ «Проспект-сервіс» у розмірі 130, 5 тис грн.

Про це Svoboda.FM повідомила прес-служба ДАБІ України.

Під час позапланової перевірки об’єкту «Реконструкція власних нежитлових приміщень підвалу для улаштування спортивно-оздоровчого комплексу та адміністративних приміщень» по пр. Перемоги, 89 у Чернігові були виявлені порушення містобудівного законодавства.

Так, замовник облаштував два додаткові входи до приміщення на земельній ділянці загального користування, яка не перебуває у його власності. При цьому у декларації забудовник посилався на відсутність потреби у зазначенні інформації про земельну ділянку.

Такі недостовірні дані стали підставою вважати об'єкт, який зводить ТОВ «Проспект-сервіс», самочинним будівництвом.

Зазначений випадок став третім протягом поточного року фактом виявлення недостовірності наведених даних у поданих до Інспекції деклараціях на об'єкти будівництва по Чернігівській області.



































































































































закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Міс-Латвія приїздила в Чернігів. ФОТО

SVOBODA.FM