Останнє оновлення: 10:32 п'ятниця, 20 червня
Оподаткування / Контроль
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / Перевірки реєстраторів розрахункових операцій: 6,5 млн. грн. санкцій по Чернігову

Перевірки реєстраторів розрахункових операцій: 6,5 млн. грн. санкцій по Чернігову

Станом на 1 вересня 2010 року у ДПІ у м. Чернігові зареєстровано 565 суб’єктів підприємницької діяльності, які проводять розрахунки із споживачами з використанням реєстраторів розрахункових операцій (РРО) та книг обліку розрахункових операцій (КОРО).

На обліку значаться 326, зареєстровано 1807 реєстраторів розрахункових операцій.

Про це «Високому Валу» повідомив Ярослав Олійник, заступник начальника відділу контролю за суб’єктами господарювання, що здійснюють розрахунки у готівковій формі ДПІ у м. Чернігові.

Упродовж 2010 року відділом контролю за суб’єктами господарювання, що здійснюють розрахунки у готівковій формі, проведено 819 перевірок щодо контролю за дотриманням СГД порядку проведення розрахунків за товари (послуги), вимог з регулювання обігу готівки.

За їх результатами застосовано фінансових санкцій на суму 6,5 млн. грн.

З початку року забезпечено надходжень на загальну суму 645 тис. грн.

Шановні платники податків! З метою запобігання штрафних санкцій дотримуйтесь вимог податкового законодавства України!

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Порох замість вина!

SVOBODA.FM