Останнє оновлення: 09:51 вівторок, 4 листопада
Опалення / Закінчення сезону
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / У Чернігові закінчено опалювальний сезон
У Чернігові закінчено опалювальний сезон

У Чернігові закінчено опалювальний сезон

З 15 квітня у Чернігові буде закінчено опалювальний сезон житлового фонду. Відповідне розпорядження підписав міський голова Олександр Соколов.

«У зв'язку з встановленням середньодобової температури повітря вище +8 градусів» – сказано у повідомленні на офіційному сайті Чернігівської міської ради.

Лікарні, поліклініки, загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади відключатимуть згідно із заявками керівників закладів, погодженими з фінансовим управлінням та керівниками відповідних управлінь міської ради.

Керівникам комунального енергогенеруючого підрозділу "Чернігівська ТЕЦ" ТОВ фірми "ТехНова" та ВАТ "Облтеплокомуненерго" рекомендовано розпочати ремонт технічного обладнання та теплових мереж для підготовки їх до наступного осінньо-зимового періоду.

закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Міс-Латвія приїздила в Чернігів. ФОТО

SVOBODA.FM