Останнє оновлення: 10:32 п'ятниця, 20 червня
ДПІ інформує
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / Чернігівська ДПІ: Декларація – за 11 місяців

Чернігівська ДПІ: Декларація – за 11 місяців

Усі платники податку на прибуток уже звикли з року у рік складати декларацію з податку на прибуток підприємства та сплачувати цей податок за підсумками 11 місяців.

Декларація складається за правилами, встановленими для повного податкового періоду.

Враховується прирост (убуток) матеріальних запасів за 11 місяців 2008 р., суми амортизаційних відрахувань, нарахованих за три квартали поточного року, та двох третин амортизаційних відрахувань четвертого кварталу і сплатити податкове зобов’язання у строки встановлені законодавством для місячного податкового періоду.

Про це "Високому Валу" повідомили у відділі масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ у м. Чернігові.

Декларації з податку на прибуток подають за формами, передбаченими для відповідних категорій платників податку: для підприємств, страховиків, банків, неприбуткових установ та організацій.

При консолідованій сплаті податку філії, відділення та інші відокремлені підрозділи без статусу юрособи подають за 11 місяців за місцем свого знаходження розрахунок податкових зобов’язань щодо сплати консолідованого податку на прибуток підприємства.

У рядку 5 декларації „місцезнаходження платника податку” ставиться позначка – звітний період 11 місяців 2008 р. До рядка 15 переноситься значення рядка 14 декларації за три квартали 2008 р.

Декларація подається без додатків, не пізніше 22.12.2008 р.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Порох замість вина!

SVOBODA.FM