Останнє оновлення: 09:51 вівторок, 4 листопада
Культура
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Майбутні вчителі зустрілись з учасниками військових дій на Сході України
Майбутні вчителі зустрілись з учасниками військових дій на Сході України

Майбутні вчителі зустрілись з учасниками військових дій на Сході України

«З Україною в серці» – під таким гаслом 24 лютого пройшла зустріч студентів ЧНПУ імені Т. Г. Шевченка з учасниками військових дій на Сході України, що перебувають на лікуванні у Чернігівському військовому госпіталі.

Про це повідомляє представник університету.

Студенти Навчально-наукового Інституту історії, етнології та правознавства імені О. М. Лазаревського та факультету початкового навчання ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка зібрали кошти для закупівлі речей першої необхідності, яких так бракує госпіталізованим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Студенти педагогічного вишу вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

Долучившись до всеукраїнського волонтерського руху, студенти вирішили підняти моральний дух поранених – окрім збору коштів, творчий актив університету підготував невелику концертну програму, в ході якої відзначив проявлені мужність та патріотизм військових.

«Ми хочемо подякувати всім небайдужим, хто долучився до акції. Викладачам кафедри історії та археології України, містянам – жителям будинку № 22-А по вул. Рокосовського, представникам органів державної влади, а також керівництву госпіталю за всебічне сприяння у проведенні заходу», – зазначила Анастасія Гапієнко, заступник голови Студентської координаційної ради Чернігівської області та один із організаторів акції.

Розчулили бійців дитячі малюнки учнів початкових класів шкіл міста Чернігова, передані факультетом початкового навчання. У них молодші школярі подякували захисникам за мирне небо та побажали швидкого одужання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Більше 100 чернігівських студентів стали офіцерами

«Для нас дуже важливо підтримати поранених, адже завдяки їх героїзму ми живемо звичним життям та, фактично, знаходимось осторонь активних бойових дій. Плануємо й надалі всіляко їм допомагати та сподіваємось, що кожен з них повернеться додому неушкодженим», – зазначили студенти-учасники волонтерської акції.

закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Міс-Латвія приїздила в Чернігів. ФОТО

SVOBODA.FM