Останнє оновлення: 14:09 п'ятниця, 9 травня
Імідж*
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Коли треба контактні лінзи
Коли треба  контактні  лінзи

Коли треба контактні лінзи

Коли у вас падає зір, ви уже не можете читати газету навіть на довжині витягнутої руки і хочете йти в ногу з прогресом та поставити контактні лінзи, то окуліст вас розчарує.

У таких випадках контактні лінзи вам не допоможуть.

Адже вам потрібні окуляри для читання, щоб компенсувати вікову малорухливість кришталика ока. А дивитися в далечінь у них не можна.

Отже, зясували: лінзи застосовуються при сталих порушеннях зору, а не при вікових порушеннях.

В Інтернеті достатньо інформації, як треба вибрати прозорі латексні контактні лінзи. Вони повторюють форму оболонки ока і  допомагають фокусувати зір,  начебто ви вдягнули окуляри.

Жінки мають свої чудернацькі забаганки. Вони люблять навіть  за допомогою лінз міняти колір очей. Наприклад,  одружуються чи зустрічаються з чоловіком або хлопцем, який божевільно любить блондинок з блакитними очима.

Вихід один, якщо у нього нема інших «глюків» і він добра та позитивна людина – можна фарбуватися і носити лінзи блакитного кольору.

Але  не забувайте, що  вам знадобиться   розчин для контактних лінз. Це питання можна вирішити елементарно, зайшовши на сайт http://mkl.ua/  .

Дехто просто не хоче носити звичайні окуляри, тому вибирає контактні лінзи. Особливо сучасна молодь.

До речі, дуже часто лінзами користуються спортсмени, якщо вони мають хоч невеличкі вади зору, бо, самі розумієте, окуляри не станеш весь час поправляти або притримувати. Можете собі уявити, як це виглядатиме під час змагань, коли боротьба іде за соті долі секунд в деяких змаганнях.

Якщо ви вирішили взяти контактні лінзи, то в першу чергу  маєте звернутися до окуліста і порадитися з ним та точно визначити зір на обидва ока. Перевірка зору відбудеться на кількох апаратах для визначення чутливості рогівки очей, типу мікрофлори, тиску тощо.

Радять вибирати імпортні, вони начебто м’якші.

І пам’ятайте, що зазвичай лінзи носять максимум 10-12 годин на день, обов'язково знімають перед сном і кожен раз ретельно обробляють розчином. Про нього я уже сказав вище.

Як і окуляри, лінзи, тим більше, не можна чіпати брудними руками. Адже я уже говорив про мікрофлору ока - можливо запалення.  Навіть коли ви міняєте лінзи одного ока на інше.

Вони і складніші у догляді, але значно зручніші у використанні.


Фотоновини

  Профорієнтація для підлітків під час війни

SVOBODA.FM