Останнє оновлення: 14:09 п'ятниця, 9 травня
Культура
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Пофарбували намети біля Єкатеринки (відео)
Пофарбували намети біля Єкатеринки (відео)

Пофарбували намети біля Єкатеринки (відео)

Допоки чернігівців збирають підписи про ліквідацію незаконно встановленого намету біля Єкатерининської церкви, його «власники» облагороджують та прикрашають.

Відео телеканалу «Дитинець».

Намети фарбують у білий колір. Напевно, щоб на церкву нарешті стали схожими.

Коментарі (12)

історик | 2013-05-25 15:53

Письменному
а хто він взагалі, цей "каноніческий" письменний? невже делегат від "русского мира"? я думав, що це представник "обмеженого контингенту військ Золотої орди на Русі" :) принаймні, у плані антропології :)

Дохтор Більжо | 2013-05-24 13:16

ПисьменномуЗавдяки таким як Соломаха Письменні і К можуть високооплачуваною роботою заниматся. А Ви огризаєтеся.
Дохтор БільжоБачив сьогодні зранку "двіжняк" біля тих шалашів. Вони доречі були вже з графіті. Поруч Лєдовой, ще якийсь бородань, а трохи подалі і Письменний шастав.
Алексей Письменный
Та нічого особливого. Мабуть фарбувати намет допомагав.

Письменному | 2013-05-24 10:26

Таким як Ви платять і утримують на довольствії саме за опусканіє тактх як Соломаха.
Не буде Соломах - не буде роботи у письменних.

Андрей Олегович | 2013-05-24 09:01

Непотопляемый и несгораемый...
И неубираемый.
Как же это достало!

Алексей Письменный | 2013-05-24 08:59

ПисьменномуЗавдяки таким як Соломаха Письменні і К можуть високооплачуваною роботою заниматся. А Ви огризаєтеся.
Дохтор БільжоБачив сьогодні зранку "двіжняк" біля тих шалашів. Вони доречі були вже з графіті. Поруч Лєдовой, ще якийсь бородань, а трохи подалі і Письменний шастав.
So what?

Дохтор Більжо | 2013-05-23 20:26

ПисьменномуЗавдяки таким як Соломаха Письменні і К можуть високооплачуваною роботою заниматся. А Ви огризаєтеся.
Бачив сьогодні зранку "двіжняк" біля тих шалашів. Вони доречі були вже з графіті. Поруч Лєдовой, ще якийсь бородань, а трохи подалі і Письменний шастав.

Алексей Письменный | 2013-05-23 20:25

ПисьменномуЗавдяки таким як Соломаха Письменні і К можуть високооплачуваною роботою заниматся. А Ви огризаєтеся.
Аплодирую стоя, и каким это боком Сергей к нашей работе прилип? или он тоже в доле?

o72 | 2013-05-23 19:40

Наступний крок облицювання мармуром і розпис всередині по мокрій штукатурці. через рік ліфти паркування розважальний центр "У Кіріла"

Письменному | 2013-05-23 17:30

Завдяки таким як Соломаха Письменні і К можуть високооплачуваною роботою заниматся. А Ви огризаєтеся.

Жадібний | 2013-05-23 17:30

Цей намет стоїть задля того, щоб правоохоронці не нудьгували без роботи і їх не звинувачували у марнотратстві бюджетних коштів! Аналогічно - з памятником комуністичному ідолу.

Алексей Письменный | 2013-05-23 16:18

А с каких пор это Вы, Сергей Соломаха, стали графити заниматся?

Експерт | 2013-05-23 15:31

Чудовий майданчик для графіті запропонував атєц Лєдовой.
закрити