Останнє оновлення: 12:32 п'ятниця, 4 липня
датське
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Forever alone або Як пережити «Валентина»
 Forever alone або Як пережити «Валентина»

Forever alone або Як пережити «Валентина»

Сьогодні я буду святкувати День психічно хворих, або День комп’ютерника, не забуду про День оголених чоловіків і навіть про річницю 20 з’їзду КПРС та День презерватива.

Але про День Святого Валентина я волію не згадувати, а разом зі мною добрих декілька сотень тисяч люду в усій Україні.

Милион, милион, милион алых роз…

 Звична історія : 14 лютого всі соцмережі переповнюються фотокартками з куценькими букетиками, статусами про неймовірне кохання і показними привітаннями ; на вулиці вас чекає просто неймовірна кількість пар, які здається, хочуть проковтнути один одного, причому у вас на очах; ціни на квіти, шоколад, листівки  подібні до цін на газ для України за новими тарифами.

 Варто зазначити, що подібна феєрія викликає не тільки відчуття відстороненості, а і награної справжності, ляльковості.  Самі дивіться: чоловік, який кохає свою дівчину, дарує їй квіти просто так, без приводу, а якщо потрібен привід, тоді про яке кохання взагалі йдеться?

Крім того, щоб обійняти чи поцілувати кохану людину, віддати частинку своєї ніжності у закоханих є цілий рік, навіщо ж тоді облизувати її безперервно 24 години, а потім з відчуттям виконаного обов’язку успішно охолонути на найближчі 365 днів? А поясніть мені, навіщо витрачати купу грошей на бутафорні цяцьки, замість того, щоб подарувати щось дійсно потрібне твоїй другій половинці?

Anti Valentine's Day

  Є ще одна суттєва проблема Дня закоханих – чомусь ніхто не думає, як почуваються в цей день самотні люди. А вони доречі теж є, яскравим доказом чого існує Антивалентинів день, що з’явився недавно і святкується теж 14 лютого.

Загальна концепція свята доволі брутальна: люди дарують антивалентинки з анатомічно подібним серцем, з написами на кшталт «Я тебе не кохаю», « Не телефонуй мені більше» і таке інше, дарують засушені чорні троянди  і проводять спільні вечори.

 Мета - витримати наступ «валентина»

Я пропоную більш лояльніший варіант. Якщо ти одинока людина ( а в більшій мірі це стосується жінок) спробуй використати цей день на  свою користь. Чому концентрую увагу на жінках ? Все просто : «потому, что на десять девчёнок, по статистике, девять ребят».

І саме десята 14 лютого переживає особливо важко. День можна почати з приємних процедур, таких, як манікюр, масаж,похід до перукаря, покупка нової сукні. Це дасть мінімальний заряд позитиву, що допоможе витримати наступ «валентина».

Ближче до вечора запросити до себе додому подругу- одиначку, або декілька самотніх товаришок і зайнятися милими дурницями: ворожбі на суженого, перемивання кісточок колишнього ( нікуди не подінешся – жіноча сутність), «ритуальне» спалення ваших спільних фото (завбачливо роздрукованих на принтері) і все це у супроводі палких звуків танго і  келиха червоного вина ( перед тим, як відкоркувати пляшку – сховайте свій телефон, а то невідомо кому ви будете зізнаватися у коханні, коли вона спорожніє).

І нарешті, якщо після всього вищезазначеного ти ще не втомилися, то вперед до перемог (в найближчий нічний клуб) підкорювати серця одиноких чоловіків (а, що?недаремно ж ти зранку змінила зачіску

Епілог

Закохані – цінуйте і любіть один одного кожну хвилину вашого життя, так, щоб День всіх закоханих для вас був і 6 квітня, і 7 вересня, і 10 грудня   Самотні – зрозумійте, що самотність і свобода – це сторони однієї медалі, і кожен обирає свою.

Використайте цей час для нових зрушень, досягнень, а кохання знайде вас тоді, коли дійсно буде вам потрібне, і не вам вирішувати, коли настане цей час…

P.S.

Любіть один одного, бо ви того варті

Ілюстрація

Коментарі (15)

Василь | 2013-02-18 14:45

Василь
Вікіпедія
До чого написане Вами до святого Валентина, якого шанує і православна церква (дивись попередню мою інформацію) і до дня всіх закоханих. Гарне свято, адже Заповідь говорить любити Бога і ближнього як самого себе.
     А щодо язичництва, то в Україні більшість християнських свят злилися з язичницькими.
     І спори Ваші від незнання.

Василь | 2013-02-18 14:40

Василь
???
Бог є Любов!

Вікіпедія | 2013-02-18 11:22

Василь
История праздника дня святого Валентина берёт своё начало с Луперкалий Древнего Рима. Луперкалии — праздник плодородия в честь богини «лихорадочной» любви Juno Februata и бога Фавна (Луперк — одно из его прозвищ), покровителя стад, который отмечался ежегодно 15 февраля.[2][8]
  В древнем мире детская смертность была очень высока.[9] . В 276 году до н. э. Рим чуть было не вымер в результате «эпидемии» мертворожденных и выкидышей. Оракул известил, что для повышения рождаемости необходим обряд телесного наказания (порки) женщин с помощью жертвенной кожи. Люди, которые по каким-либо причинам имели мало детей или не имели вообще, рассматривались как проклятые и прибегали к мистическим обрядам, чтобы обрести способность к деторождению.[2][8] Место, где волчица, по легенде, выкормила Ромула и Рема (основателей Рима), считалось у римлян святым. Каждый год, 15 февраля здесь проводился праздник, называемый «Lupercalia» (лат. lupa — «волчица»), во время которого в жертву приносились животные. Из их шкур изготавливались бичи. После пира молодые люди брали эти бичи и голыми бежали по городу, ударяя бичом встретившихся на пути женщин.[2][8] Женщины охотно подставляли себя, считая, что эти удары дадут им плодовитость и лёгкие роды.[2] Это стало очень распространённым ритуалом в Риме, в котором участвовали даже члены знатных семейств. Есть свидетельства, что даже Марк Антоний бывал луперком.
  В конце торжеств женщины тоже раздевались догола. Эти празднества стали так популярны, что даже когда многие другие языческие праздники были отменены с приходом христианства, этот ещё долгое время существовал.

??? | 2013-02-18 11:06

Василь
А яке відношення мають мученики до дня закоханих?

Василь | 2013-02-18 10:50

Про Святого Валентина для невігласів
Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Святий Валентин — ім'я одного з трьох ранньохристиянських святих (Валентин Доростольський, Валентин єпископ Італійський, Валентин пресвітер Римлянин).
Православна Церква шанує трьох мучеників на ім'я «Валентин»:
мученик Валентин Доростольський, що постраждав за віру в Христа в 228 році (пам'ять 7 травня),
священномученик Валентин єпископ Італійський — убитий за те, що він християнин, в 273 році (пам'ять 12 серпня)
священномученика Валентин пресвітер Римлянин — замученого за проповідь про Бога в 269 році (пам'ять 19 липня).
Католицька Церква відмічає св. Валентина 14 лютого.
Всі дати пам'яті — це дні, коли мученики прийняли кончину від рук язичників.
 А щодо бізнесу, то бізнес використовує всі свята і Новий рік, і 23 лютого і т.д.
Такщо кайся сам невігласе.

Тема актуальна | 2013-02-17 20:39

Скільки грошей ми викидаємо на дурниці! Схаменіться! Торгаші будуть вигадувати свята щодня - День Валентина їм на руку.

??? | 2013-02-16 07:47

Василь
Василю, те що Ви написали - результат дурного впливу сучасної реклами. Як можна порівняти реальних Феодосія і Лаврентія з міфічним Валентином? Дружня Вам порада - сходіть до Святотроіцького Собору і покайтеся.

??? | 2013-02-16 07:31

Поцікавтеся історією цього свята. Який ще св. Валентин? Виникло воно в давньому паганському Римі, як день розпусти, а тому в Європі це свято не шанують і взагалі воно довгий час перебувало під забороною католицької Церкви. Торгаши вгвинтили в мізки українцям ще одну дурну традицію, для них - це свято легких грошей.

Василь | 2013-02-15 12:31

до чого тут самотність? це свято закоханих! а самотні будуть самотніми і 8 Березня і на Паску, яку бізнесмени ще більше використовують по повній програмі. А хелуїнівські гарбузи зі свічками всередині виставляли в Україні споконвічно, адже це прадавня язичницька традиція. А святий Валентин реальний і не гірший від Лаврентія чи Федосія.

Слава | 2013-02-15 00:01

Tolik
Стовітсотково вірно! Василю та Ірині слід відстежити хронологію появи цього "свята"! Ніколи його не було в Україні, поки бізнес-ділки не вирішили отримати свій навар з дурнів, котрим для показушної закоханості конче необхідна будь-яка дата, аби лишбути причетним до сонму "закоханих"

212 | 2013-02-14 20:04

Tolik
212

Tolik | 2013-02-14 19:35

Ніякого дня Валентина в Україні ніколи не було! Але для бізнесменів було вигідним провести широку рекламну кампанію, щоб підсадити українців на це псевдосвято. Так само, як впровадили й Холуїн. Цим підтверджується ментальна сутність українців - бути холуями. Якщо мігранти з Азії та Африки в Євросоюзі відстоюють своє право носити паранджу і будують мечеті, то українці в своїй державі радо приймають заморські звичаї і свята.

Ира | 2013-02-14 17:21

Чтобы сделать подарок любимому человеку, не надо ждать целый год определенной даты. Но это наш мир, наши ресурсы. Дарить стоящие знаки внимания может не каждый,и так уж повелось, что без повода это не обязательно делать часто. Влюбленные люди рады 14 февраля, и я думаю, что не надо быть эгоистами, просто стоит порадоваться за других, ведь когда - то у тебя будет так же, и тебе будет глубоко наплевать на одиноких. А сегодняшний день стоит провести, как обычный день, раз нету повода праздновать. Елка - тоже приятно и приносит радость семье, которая собирается вместе ради праздника, но мы же не ставим елки круглый год))

Марево | 2013-02-14 13:33

Более гуманно по отношению к одиноким в этот день поступили в Европе. там не празднуют узко направленный день влюбленных. там празднуют день друзей. Поэтому ни у кого не появляется комплекса неполноценности. я думаю, так цивилизованнее чем у нас.

Василь | 2013-02-14 11:30

Для чого такою *** День святого Валентина, який був, є і буде святом: нормальним - для нормальних і ненормальним для ненормальних.
закрити