Останнє оновлення: 09:50 вівторок, 19 березня
CHERNIHIV JAZZ OPEN 2012 / День перший
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Чернігівське джазове бабине літо. Відкриття фестивалю (відео, фото, оновлено)
Чернігівське джазове бабине літо. Відкриття фестивалю (відео, фото, оновлено)

Чернігівське джазове бабине літо. Відкриття фестивалю (відео, фото, оновлено)

Вже втретє осінній Чернігів опинився в центрі уваги любителів джазу. Джаз і бабине літо на фестивалі «Chernigiv Jazz Open». Організатори підготували багато сюрпризів для глядачів-джазолюбів. Почали втілення їх у життя в день офіційного відкриття фестивалю. Але хіба для справжніх любителів джазу є щось важливіше за джаzz?

Офіційне відкриття фестивалю розпочала відома ведуча Марта Більська.

- У нас у Львові всі люблять джаз. Але це мінус, бо людей важко чимось здивувати. Сподіваюсь, чернігівці не оминуть своєю увагою цю величезну джазову подію, - сказала ведуча.

Що ж, вона права. Бо для мешканців нашого міста це дійсно свято. А у коридорах драмтеатру я зустріла людей, які прийшли на фестиваль не через музику, а через масштаб. Ви не повірите, але вийшли звідти вони справжніми любителями такої музики.


"E.Didic & Free National Band" і "Shopping Hour" на CHERNIHIV JAZZ OPEN

Запалювали любов чернігівців до джазу Євген Дідик та його Free National Band. За словами організаторів, вони імпровізатори в чистому вигляді. І у Чернігові вони наіпровізувалися до схочу.

Україно-сербо-іранський колектив Shopping Hour для нашого міста став україно-серсько-іранським. Вони виконували пісні українською, сербською, румунською, російською, французькою, англійською та … мовою Мадагаскару.

Вони так завели публіку, що змушені були виконувати пісню на біс.

Оскільки перший день мав етно-джазове забарвлення, завершував його колектив DomRa. Домра – то такий музичний інструмент. Кажуть, на ньому вміє грати лише одна людина в Україні. І вона саме в цьому колективі. Віктор Соломін зруйнував стереотипи і показав, що віртуозно джаз можна виконувати навіть на домрі. Його підтримали музиканти та солістка. Вони і доповнюють фолк-джазову манеру виконання пісень гурту.

Чернігівська енергетика, чи то потойбічні сили порвали струну домри. Але юна солістка Анастасія Друзюк знайшла вихід із ситуації. Вона не дозволила глядачам нервово чекати продовження, а заспівала разом з ними народну пісню «Ой чий то кін стоїть». Виглядало як запланований номер. Я навіть не очікувала, що чернігівці так гарно хором заспівають.

Після такого заряду зал вже н зміг заспокоїтися. Підспівували, закривали очі й просто насолоджувалися українським народним…джазом =))

В антракті, що розділяв виступи учасників фестивалю, кожному було чим зайнятися. Спеціально розроблені магніти із символікою фестивалю, газети, журнали. Для охочих по фотографуватися для аватарок в соцмережі тут просто рай. І сфотографують іграшковий мікрофон потримати дадуть, ще й подудіти в картонну дуду можна.

Справжнім фестивальникам, що вже не вперше на «Chernigiv Jazz Open» занять було як на квесті. Треба ж знайти себе на стенді з фото з минулорічних фестів. Знайдеш себе – віддадуть фото.

Сьогодні на всіх теж чекають сюрпризи. А до того ж і джаз-парад! Вперше в нашому місті.


Прес-конференція учасників і організаторів CHERNIHIV JAZZ OPEN

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Аграрії знищили курган з комплексу прадавньої обсерваторії Безводівка

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор