Останнє оновлення: 14:09 п'ятниця, 9 травня
Конференція
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Фіторізноманіття прикордонних територій України, Росії та Білорусі в постчорнобильський період
Фіторізноманіття прикордонних територій України, Росії та Білорусі в постчорнобильський період

Фіторізноманіття прикордонних територій України, Росії та Білорусі в постчорнобильський період

17 грудня у Чернігівському національному педагогічному університеті ім. Т. Г. Шевченка відбулася міжнародна наукова конференція «Фіторізноманіття прикордонних територій України, Росії та Білорусі в постчорнобильський період».

Конференція пройшла в рамках тристороннього проекту «Флора і рослинність радіоактивно забруднених територій Брянської (Росія), Чернігівської (Україна) і Гомельської (Республіка Білорусь) областей у постчорнобильський період».

З вітальним словом до учасників конференції звернувся перший проректор, проректор з науково-педагогічної роботи ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка професор Дятлов Володимир Олександрович.

До участі у роботі форуму долучилися більше п’ятдесяти науковців з вищих навчальних закладів Києва, Чернігова, Ніжина, Брянська, Гомеля. У рамках пленарного та секційних засідань обговорювалися, зокрема, проблемні питання сучасного стану і охорони флори та рослинності Полісся.

 
Віталій Барбаш,
відділ профорієнтаційної роботи
та зв’язків із громадськістю
Чернігівського національного педагогічного
університету імені Т.Г. Шевченка
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Профорієнтація для підлітків під час війни

SVOBODA.FM