Останнє оновлення: 09:51 вівторок, 4 листопада
Мистецтво
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / «728 – Unplugged»: Креативна «Каліфорнія» з канабісом і «Небом для себе». ВІДЕО
«728 – Unplugged»: Креативна «Каліфорнія» з канабісом і «Небом для себе». ВІДЕО

«728 – Unplugged»: Креативна «Каліфорнія» з канабісом і «Небом для себе». ВІДЕО

У п’ятницю 3 грудня в Чернігові відбувся концерт проекту "728 – Unplugged".

Ініціатором і ідейним натхненником проекту виступила екс-заступник міського голови Оксана Тунік-Фриз.

Метою благодійного дійства у міському палаці культури став збір коштів на створення репетиційної бази для місцевих музикантів.

Нині проект набув нового формату – учасники другого пісенного проекту традиційно стали депутати міської ради, чернігівські підприємці, журналісти, викладачі вузів, які виступили з популярними чернігівськими гуртами.

Як і обіцяла Оксана Тунік-Фриз, на глядачів чекав несподіваний формат виконання відомих пісень.

Блогер Валерій Мамонтов, наприклад, за підтримки гурту «Небо для себе» і канабісу заспівав у проекті пісню «Готель Каліфорнія» - «пісню про те, як юнак вночі на порожньому хайвеї десь в Каліфорнії «курнув» канабісу і… чи попав у маленький затишний готельчик, чи побачив видіння…»…

Далі буде...

Коментарі (9)

Юрий Носенко | 2010-12-05 13:13

Такого крутого исполнения "Калифорнии" я еще не слышал!Супер!

Юрий Носенко | 2010-12-04 21:55

Все было супер,молодци,ребята!!!

Komentator | 2010-12-04 20:40

Цього мужака певно ніхто незнає, але разом з свої друго канабісом, він став окрасою вечора!:)

Слим | 2010-12-04 18:53

123
Вам же сказали - БЛОГЕР!...
Неужели это новая профессия или зверь новый такой, ну типа
Чебурашки?!

Редактор новин | 2010-12-04 17:08

123
Це все витівки клятого агента Сміта!
І яка їх справа, що звучить, коли це власноруч записаний виступ? Претензії - до організаторів концерту. З цими "авторськими правами" вже доходить до маразму.

Первый 123 (второй комент не мой | 2010-12-04 14:49

123А где звук?
Олег Головатенко
Даже не пытайтесь оспорить. Дело в том что с недавних пор все крупнейшие сервисы - гугл, ютуб и прочие объявили войну пиратскому и несанкционированному использованию музыки известных авторов. Все файлы проверяют роботы-пауки на схожесть с произведениями, чьи авторские права защищены.
С американцев еще штрафы за это берут, с украинцев не придумали как.
Например у одного парня, разместившего ролик со своей работой, где была использована музыка его сына - робот-паук от гугла удалил файл. он посчитал что произведение схожее с таким каким-то. вот. извинений никто не принес и видео назад не вернул, над которым парень работал 5 часов...

Олег Головатенко | 2010-12-04 12:18

123А где звук?
СПОВІЩЕННЯ YouTube: "Це відео містить аудіодоріжку, використання якої не було погоджено з власником (Warner Chappell). Звук було вимкнено" ((.
Намагаюся оскаржити через стандартну процедуру. Якщо не вийде - викладу іншим чином.

123 | 2010-12-04 11:28

Небо для себе - молодцы ребята! А Мамонтов.. во-первых, кто он такой, а во-вторых - что, шоу было юмористическое??

123 | 2010-12-04 11:09

А где звук?
закрити