Чернігівську єпархію відвідав архієпископ Красноярський і Енісейський
Архієпископ Красноярський і Енісейський Антоній відвідав Чернігівську єпархію. Візит мав паломницький характер.
Архієпископ Антоній у супроводі Архієпископа Чернігівського і Новгород-Сіверського Амвросія відвідав Свято-Успенський жіночий Єлецький монастир, де оглянув Свято-Успенський собор, Петропавловський храм. Архієпископи також помолилися біля ікони Єлецької Пресвятої Богородиці.
Після Єлецького монастиря владика Амвросій і владика Антоній відвідали один з перших кам`яних храмів Київської Русі - Спасо-Преображенський собор.
Потім ознайомилися з архітектурою міста Чернігова.
А в Свято-Троїцькому кафедральному соборі Високопреосвященнійший Архієпископ Амвросій і Високопреосвященнійший Архієпископ Антоній відслужили акафіст Святителеві Феодосію Чернігівському і поклонилися мощам Лаврентія Чернігівського.
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 8032 |





















Додати коментар: