Останнє оновлення: 19:00 четвер, 28 вересня
Світ
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / Азербайджан почав "антитерористичну операцію" у Нагірному Карабасі
Азербайджан почав антитерористичну операцію у Нагірному Карабасі

Азербайджан почав "антитерористичну операцію" у Нагірному Карабасі

19 вересня Азербайджан заявив про початок "локальних антитерористичних заходів" у невизнаному Нагірному Карабаху, який вважається міжнародно визнаною частиною Азербайджану.

Про повідомляє Міноборони Азербайджану.

Згідно з заявою Міністерства оборони Азербайджану, заходи розпочали "з метою забезпечення положень Тристоронньої заяви, припинення широкомасштабних провокацій у Карабаському економічному районі, роззброєння та виведення формувань збройних сил Вірменії з наших територій, нейтралізації їхньої військової інфраструктури, забезпечення безпеки мирного населення".

Як заявили у міністерстві, у рамках заходів "із застосуванням високоточної зброї" на передній лінії та в глибині виводять з ладу позиції формувань збройних сил Вірменії, їх довготривалі вогневі точки, а також бойові засоби та об'єкти військового призначення.

Про заходи поінформували командування "миротворчого контингенту" Російської Федерації та керівництво Спільного турецько-російського моніторингового центру, йдеться у заяві.

"Ми ще раз заявляємо, що цивільне населення та об'єкти цивільної інфраструктури не є цілями, з ладу виводять лише легітимні військові цілі", – сказано у повідомленні.

У міністерстві окремо заявили про посилення напруженості в останні місяці через "систематичні обстріли позицій Азербайджанської армії формуваннями збройних сил Вірменії в Карабаському регіоні, продовження мінування територій, проведення робіт з інженерного вдосконалення бойових позицій, а також збільшення кількості окопів та бліндажів".

закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Сльози, сміх і оплески або Украдена головна прем’єра

SVOBODA.FM