Останнє оновлення: 21:17 вівторок, 21 березня
Надзвичайні події
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / Синоптики попереджають про підвищення рівнів води у річках Чернігівщини
Синоптики попереджають про підвищення рівнів води у річках Чернігівщини

Синоптики попереджають про підвищення рівнів води у річках Чернігівщини

Про підвищення рівнів води у річках Дніпро, Десна та Снов упродовж 8-9 лютого попереджає Чернігівський обласний центр з гідрометеорології.

Так, на ділянці Дніпра в межах (Чернігівського району) утримуватиметься значне затоплення заплави, порушення транспортного сполучення з окремими прирічковими селами вздовж Дніпра та часткове затоплення окремих населених пунктів у Чернігівському районі (ІІ рівень небезпеки – помаранчевий). На Дніпрі в районі Київського водосховища зберігається затор криги. Тож, можливе різке підняття води.

У цей же час на ділянці Десни Новгород-Сіверський – Макошине (Новгород-Сіверський, Корюківський і Чернігівський райони Чернігівської області) відбуватиметься посилення льодових явищ. Можливі різкі коливання рівнів води до 0,1 – 0,2 м за добу з утриманням і збільшенням затоплення заплави і замерзання води на ній, порушення транспортного сполучення з населеними пунктами вздовж Десни.

На р. Снов утримуватиметься перевищення небезпечної відмітки переливу води через автодорогу місцевого значення у Корюківському районі (ІІ рівень небезпеки – помаранчевий).

 
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Організованій злочинній групі з торгівлі людьми СБУ оголосила підозри

SVOBODA.FM