У Чернігові п’яний водій в’їхав у тролейбус
Вчора, близько 20-ї години, на проспекті Перемоги сталася дорожньо-транспортна пригода за участі тролейбуса і легковика марки Kia. Постраждалих немає.
Патрульні, які прибули на місце, з’ясували, що 22-річний водій авто під час руху відволікся від керування. В результаті сталося зіткнувся з тролейбусом, який рухався у супутньому напрямку. Сам кермувальник автівки цього також не заперечував.
Під час спілкування з водієм Kia поліцейські помітили у нього зовнішні ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік погодився пройти тест за допомогою приладу Драгер. Результат — 2,28 проміле.
Інспектори склали на громадянина два адмінматеріали: за ст. 130 (Керування в стані алкогольного сп’яніння) та ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) КУпАП.
Протягом доби, що минула, патрульні поліцейські виявили 8 водіїв, які керували транспортними засобами з ознаками сп’яніння.
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 1918 |




















Додати коментар: