МАГАТЕ підтвердило присутність російської техніки та військових на території ЗАЕС: звіт
Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) у своєму звіті підтвердило розміщення російською федерацією військової техніки, а також своїх військових на території Запорізької атомної електростанції.
Про це УНН повідомляє з посиланням на звіт агентства.
Згідно з даними звіту, на території ЗАЕС є військова техніка, а також особовий склад російської федерації. Повідомляється, що присутність росіян на території ЗАЕС вплинула на український персонал станції, який перебуває в "надзвичайно стресових умовах".
Фахівці закликають вивезти з території ЗАЕС усі транспортні засоби, які можуть втручатися у роботу систем безпеки та обладнання, а також створити належні робочі умови для персоналу.
"МАГАТЕ вважає, що присутність старшого технічного персоналу "Росатома" може призвести до втручання у нормальну роботу операційного керівництва та створити потенційні тертя у процесі прийняття рішень", – наголошується у звіті.
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 2776 |
Посилання до теми:
6.09.2022 Енергодар знеструмлено після потужного вибуху, – мер
2.09.2022 Працівники ЗАЕС під'єднали до енергомережі енергоблок №5
2.09.2022 Україна готова наростити експорт електрики до ЄС, – Зеленський
1.09.2022 Гендиректор МАГАТЕ поїхав із Запорізької АЕС, частина інспекторів місії залишилися
31.08.2022 Місія МАГАТЕ: окупанти показово схопили "українських терористів" біля ЗАЕС































Додати коментар: