
Оператору Vodafone вночі перерізали оптоволоконні кабелі на Денеччині і Луганщині
У четвер, 17 лютого, в Донецькій області виникали проблеми зі зв'язком мобільного оператора Vodafone.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ.
Вночі на лініях зв’язку оператору "Vodafone" в Луганській та Донецькій областях були скоєні цілеспрямовані диверсії.
В містах Лисичанськ, Краматорськ та Слов’янськ були перерізані оптоволоконні кабелі зв’язку в чотирьох місцях. На декілька годин значна частина Луганскої області та північна частина Донецької області залишились без стільникового зв’язку одного з трьох операторів.
Громадяни не могли викликати швидку допомогу, поліцію та спілкуватись з рідними. Завдяки швидкій роботі ремонтників, зв’язок було відновлено ще до ранку.
"Ми повинні розуміти, що диверсії на об’єктах зв’язку будуть продовжуватись й надалі. Все це є частиною плану РФ по дестабілізації ситуації в Україні. Правохоронцями порушено кримінальні провадження за фактами втручання в роботу оператора мобільного зв’язку. Проводяться першочергові слідчо-розшукові дії", - йдеться в повідомленні МВС.
Наразі всі неполадки усунено та зв'язок працює стабільно.
Водночас повідомляється, що зв'язок мобільного оператора Kyivstar працював без перебоїв.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 1666 |
Додати коментар: