
Грійтеся, але без фанатизму! Пожежники пішли по хатах
В умовах настання холодів зростає кількість пожеж у житловому секторі громадян, спричинених порушенням правил влаштування та експлуатації пічного опалення й електропобутових приладів.
Зважаючи на невтішну статистику, рятувальники Чернігівщини постійно проводять профілактично-роз'яснювальні заходи серед населення.
11 грудня фахівці Бахмацького, Борзнянського, Варвинського, Ічнянського та Сосницького районних підрозділів провели профілактично-роз'яснювальні рейди та інструктажі серед мешканців житлового сектору на території м. Бахмач, смт. Варва, сіл Ядути, Острів Надії, Сапонівка, Гришівка, Рожнівка, Мартинівка, Козляничи, Загребелля, Масалаївка.
Під час заходу надзвичайники звертали увагу населення на необхідності оглядів та приведення у безпечний протипожежний стан опалювальних печей і димарів, електричних мереж і приладів, дотриманні правил обережного поводженні з відкритим вогнем.
Для більш детального ознайомлення із заходами безпеки, рятувальники вручили профілактичні пам'ятки й листівки, а батькам наголосили про небезпеку дитячого травматизму внаслідок залишення малечі без відповідного нагляду.
За інф. Управління ДСНС України у Чернігівській обл.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 3750 |
Посилання до теми:
12.12.2017 Рятувальники винесли подружжя з палаючого будинку в Чернігові
7.12.2017 У вогні загинуло два чоловіка
7.12.2017 Хату загасили, але жити там вже не вийде
30.11.2017 Загинула 83-літня бабуся: перекриття хати не витримало пічного жару
30.11.2017 Дідусь живе без адреси в «хатинці на курячих ніжках»
27.11.2017 Двоє дітей загинули у вихідні від вогню й диму
13.11.2017 Згоріла й хата, й невпізнана людина
17.10.2017 Загинути через електрику в… 93 роки
18.09.2017 Вчаділа у власній хаті в 79
Додати коментар: