Поліція радить, як вберегтися від кібератаки
Сьогодні в мережі інтернет з'явилось шкідливе програмне забезпечення, яке може знищити будь-яку інформацію на комп’ютерах українців.
Якщо ви помітили підозрілу активність на вашому комп’ютері, то насамперед негайно відімкніть його від інтернету та внутрішньої мережі.
Повідомляє Поліція Чернігівщини на своїй сторінці у Фейсбуці. (А СБУ на інших сайтах радить не перезавантажувати ??? – Svoboda.FM)
«Якщо ж ви хочете уберегти свій комп’ютер від кібератаки, то встановлюйте програмне забезпечення виключно з офіційного ресурсу компанії Microsoft», - пишуть поліцейські.
Вони застерігають: «Переконайтеся, що на ваших гаджетах встановлені робочі антивірусні програми. Не відкривайте електронні листи, які надійшли з невідомих електронних скриньок та заздалегідь робіть резервні копії усієї важливої для вас інформації».
І насамкінець, хто вам допоможе , як не поліція: «Поліція Чернігівщини звертає увагу! У разі кібератаки на ваші комп’ютери звертайтеся до поліції для негайного реагування на кіберінцидент», завершують свої поради правоохоронці.
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 4618 |




















Додати коментар: