Останнє оновлення: 16:41 неділя, 23 листопада
жахи життя
Постійне посилання: http://newvv.net/crime/events/243093.html
Подвійне вбивство розкрито на Чернігівщині

Подвійне вбивство розкрито на Чернігівщині

Господар та його співмешканка виявлені 20 грудня вбитими у власному будинку у Бобровицькому районі на Чернігівщині.

Прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, зареєстрованому за фактом умисного вбивства двох осіб (п. 1 ч. 2 ст. 115 КК України).

Про це полвідомляє відділ організації прийому громадян, розгляду звернень, запитів, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації прокуратури області.

 

Завдяки своєчасному оперативному реагуванню Національної поліції та вжитим процесуальним керівником заходам встановлено особу, яка скоїла злочин. Ним виявився односелець потерпілих, який вчинив вбивство на грунті ревнощів.

У ході проведення невідкладних слідчих (розшукових) дій, підозрюваного затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Вирішується питання про повідомлення особі про підозру у вчиненні вказаного кримінального правопорушення та обрання запобіжного заходу – тримання під вартою.

Довідково: Санкція частини 2 статті 115 КК України (умисне вбивство) передбачає максимальне покарання до 15 років позбавлення волі.

Коментарі (1)

проходящий мимо | 2015-12-21 19:16

Зачем с ошибками пишете?


































































































































закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Голодний 1947 рік у Чернігів

SVOBODA.FM