
Суд вирішив долю квартир «Домобудівника»
Господарський суд Київської області задовольнив 3 позови прокуратури Чернігівської області про витребування із незаконного володіння одного з підприємств міста на користь ПАТ «Будівельна компанія «Домобудівник» квартир місцезнаходженням у Броварському районі Київської області.
Повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області.
Пред’явленню зазначених позовів передувало притягнення до кримінальної відповідальності одного з керівників збанкрутілого підприємства-забудовника, який спряв незаконному відчуженню квартир. Вироком суду у кримінальному провадженні, який набрав законної сили, незаконність його дій підтверджено.
Як вже повідомлялося раніше, прокуратурою Чернігівської області в інтересах кредиторів «Домобудівника», серед яких більше 80 громадян, що залишилися без оплаченого ними житла, подано до суду 11 позовів про повернення «Домобудівнику» 11 незаконно відчужених квартир.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 7529 |
Посилання до теми:
28.11.2014 Прокуратура виступає на боці кредиторів у справі про банкрутство «Домобудівника»
28.11.2014 Трасу Чернігів-Київ пообіцяли перекривати неодноразово - фото
Додати коментар: