Останнє оновлення: 14:09 п'ятниця, 9 травня
Надзвичайні події
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / Гральний бізнес – міліція знищує азартну хворобу
Гральний бізнес – міліція знищує азартну хворобу

Гральний бізнес – міліція знищує азартну хворобу

За цей рік працівниками управлінням Державної служби боротьби з економічними злочинами УМВС було вилучено майже двісті гральних автоматів, півсотні комп’ютерів-симуляторів, на яких чернігівці щоденно «просаджували» сотні гривень.

Повідомляє СЗГ УМВС України в Чернігівській області.

 В управлінні постійно здійснюється аналіз організації роботи територіальних органів внутрішніх справ області в цьому напрямку оперативно-службової діяльності. У необхідних випадках вживаються організаційно-практичні заходи щодо активізації протидії гральному бізнесу на території окремих районів області.

— Протягом поточного року у провадженні міськрайорганів внутрішніх справ області перебувало 58 кримінальних проваджень, що пов’язані із наданням послуг у сфері грального бізнесу, — розповідає т.в.о. начальника УМВС України в Чернігівській області підполковник міліції Вадим Філашкін. — А з початку року за фактом організації азартних ігор 14 осіб повідомлено про підозру, а до судів уже направлено 5 проваджень по 8 кримінальних правопорушеннях. Всього ж було задокументовано незаконну діяльність 19-ти гральних закладів, де надавалися послуги азартних ігор.

Зокрема працівники міліції Чернігівського міського відділу закрили десять таких закладів, Ніжинського міськвідділу внутрішніх справ — три, і по одному гральному закладу примусово припинили діяльність правоохоронці в Прилуках, Новгороді-Сіверському, Мені, Носівці, Щорсі та Козельці. Загалом же в населених пунктах області вилучено 185 гральних автоматів, 53комп’ютери-симулятори, 3 планшети, 2 покерні столи, рулетку, 30 колод карт та грошові кошти в сумі близько десяти тисяч гривень.

Як зазначив т.в.о. начальника УМВС України в Чернігівській області підполковник міліції Вадим Філашкін, також згідно ст. 3 Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» та п. 33 ст. 10 Закону України «Про міліцію» направлено позов до суду щодо застосування фінансових санкцій від 7 до 9 мільйонів гривень відносно фізичної особи — підприємця.

Враховуючи те, що раніше об’єкти незаконного грального бізнесу були ліквідовані, на даний час вже відмічаються факти поновлення діяльності гральних закладів на території області. Це, зокрема, в Чернігові, Ніжині та Прилуках. Тому працівники служби ДСБЕЗ цих міських відділів внутрішніх справ звертають на це особливу увагу і вживають відповідних заходів щодо недопущення діяльності гральних закладів на територіях їхнього оперативного обслуговування.

В цілому ж головна мета працівників управлінням Державної служби боротьби з економічними злочинами УМВС в області це повна ліквідація грального бізнесу та недопущення поновлення діяльності гральних закладів на території нашої області.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Профорієнтація для підлітків під час війни

SVOBODA.FM