Останнє оновлення: 09:51 вівторок, 4 листопада
Надзвичайні події
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / Трійка заробітчан розбирали «приватну» залізничну колію

Трійка заробітчан розбирали «приватну» залізничну колію

Співробітники батальйону патрульної служби Чернігівського міського відділу УМВС України в Чернігівській області затримали трьох крадіїв, які намагалися розібрати… залізничну колію.

Повідомляє СЗГ УМВС України в Чернігівській області.

 Як розповів начальник ЧМВ УМВС України в Чернігівській області полковник міліції Володимир Рапута, в неділю близько 13:30 до чергової частини Чернігівського міського відділу УМВС надійшло повідомлення, що невідомі особи по вулиці Ушинського розбирають залізничний переїзд.

На місце події негайно виїхав черговий наряд батальйону патрульної служби міліції ЧМВ УМВС України в Чернігівській області. На місці події правоохоронці побачили трьох чоловіків, які за допомогою лома зривали з колії залізничні костилі. А поряд з ними лежав уже повний мішок з цими запчастинами.

Затримані повідомили, що розібрати колію, за винагороду, їм дав команду якийсь чоловік, який представився власником цієї території. Який нібито викупив її та намагався демонтувати. Хоча даних цього власника та координат проживання затримані правоохоронцям так і не змогли назвати.

Як повідомив полковник міліції Володимир Рапута, за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України«крадіжка», що карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Триває досудове розслідування.

закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Міс-Латвія приїздила в Чернігів. ФОТО

SVOBODA.FM