Оборудки маленьких чиновників – хотів як краще, а вийшло як завжди
У ході проведення оперативно-профілактичних заходів працівники державної служби боротьби з економічною злочинністю продовжують виявляти економічні злочини.
Тільки нещодавно були виявлені в Талалаївському та Варвинському районах.
Повідомляє СЗГ УМВС України в Чернігівській області.
Оперативники Талалаївського райвідділу внутрішніх справ виявили факт, коли киянин, перебуваючи на посаді директора агропроекту товариства з обмеженою відповідальністю однієї з агрофірм, не маючи повноважень на укладення, зміну чи розірвання будь-яких господарських договорів та діючи умисно, всупереч інтересам товариства, підписав додаткову угоду.
Цією угодою він вніс зміни щодо порядку здійснення розрахунків між даною агрофірмою та одним із приватних сільгосппідприємств, спричинивши цим самим значну матеріальну шкоду, очолюваній ним агрофірмі.
Відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 365 Кримінального кодексу України (перевищення влади або службових повноважень, тобто умисне вчинення службовою особою дій, які явно виходять за межі наданих їй прав чи повноважень, якщо вони заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом та інтересам окремих громадян, або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб) — карається виправними роботами на строк до двох років або обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на строк від двох до п’яти років, із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
А у Варвинському районі працівники сектору державної служби боротьби з економічними злочинами райвідділу внутрішніх справ виявили факт, коли житель міста Лубни Полтавської області в селі Озерни проводив незаконні операції з брухтом чорних металів. У нього також вилучено майже три центнери брухту чорного металу.
Проти цього «бізнесмена» також відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 213 Кримінального кодексу України (здійснення операцій з брухтом кольорових і чорних металів без державної реєстрації або без спеціального дозволу (ліцензії), одержання якого передбачено законодавством, або надання приміщень та споруд для розташування незаконних пунктів прийому, схову та збуту металобрухту, організація незаконних пунктів прийому, схову та збуту металобрухту) — карається штрафом від ста до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами від ста до двохсот годин.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 5539 |
Посилання до теми:
23.10.2014 Шукали вбивцю – знайшли боєприпаси
28.10.2014 На заправці порізали водія – міліція шукає свідків
28.10.2014 Міліція шукає свідків ДТП на Войкова
24.10.2014 Яйце летіло до Луценка та не долетіло – міліція оцінили політ у 53 гривні штрафу
23.10.2014 Аферисти обікрали 94-річну бабусю
24.10.2014 Погріб із бомбосховища – 20-річний прилучанин полював на металобрухт
24.10.2014 Ніхто виборців у Бахмачі не купує: «монтаж» - вирок правоохоронців
22.10.2014 Як реальні гроші стають фантиками
28.10.2014 80-річну бабусю розвели по телефону на три тисячі
Додати коментар: