Останнє оновлення: 12:32 п'ятниця, 4 липня
Надзвичайні події
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / Журман просить Посла Франції про допомогу пораненому бійцю
Журман просить Посла Франції про допомогу пораненому бійцю

Журман просить Посла Франції про допомогу пораненому бійцю

Військові дії на сході країни продовжують поповнювати сумну статистику загиблих та поранених наших земляків.

Один з них після кульового поранення в зоні проведення антитерористичної операції знаходиться на лікуванні у госпіталі на Дніпропетровщині.

Повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Надалі його чекає складна реабілітація, яка, за словами наших лікарів, дасть позитивний ефект при проходженні її у спеціалізованій французькій клініці.

Під час зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом Франції в Україні Аленом Ремі в.о. голови обласної державної адміністрації Сергій Журман звернувся до нього з проханням сприяти вирішенню даного питання.

Як запевнив Ален Ремі, спробує зробити все від нього залежне, щоб захисник нашої Вітчизни отримав необхідну медичну допомогу у найкоротші строки.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Дороги в приватному секторі

SVOBODA.FM