
Ех, дороги, пил та туман…або Як асфальт відмиває мільйони
Оперативників Головного управління Міндоходів у Чернігівській області зацікавило чернігівське підприємство-переможець державних закупівель.
У них виникли підстави його перевірити.
Повідомляє інформаційно-комунікаційний відділ ГУ Міндоходів у Чернігівській облас
За результатами перевірки встановлено, що службові особи цього товариства протягом минулого року отримували державні кошти від полтавського підприємства на ремонт автомобільних доріг загального користування. Ці кошти у подальшому переводилися на рахунки підприємства, зареєстрованого в іншому регіоні України, яке має ознаки фіктивності. У такий спосіб «оплачувалися» будівельні матеріали, які фактично не постачалися.
Як повідомив начальник штабу оперативного управління ГУ Міндоходів області Олександр Ярошенко, у результаті таких дій державі нанесені збитки у особливо великих розмірах - на загальну суму 4,7 млн. грн.
Слідчі ГУ Міндоходів у Чернігівській області розпочали кримінальне провадження за ч.3 ст.212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів).
Досудове розслідування триває.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 5027 |
Посилання до теми:
4.07.2014 Дешево та сердито «Укравтодор» залатає трасу Чернігів-Київ
2.07.2014 Біженцям на замітку – Штаб захистить соціальні інтереси
Додати коментар: