
Інсульт. Реабілітація в Чернігові
Свята чи не найнебезпечніші для здоров’я людини.
Це добре, якщо ми відпочиваємо, ведучи здоровий спосіб життя.
Тоді ми висипаємось. Робимо зарядку. Ходимо на піші прогулянки. Не переїдаємо.
Саме на ці речі також нижче зверне увагу завідувач відділення реабілітації Чернігівської лікарні №3 (колишня «ЧеЗаРа) Ілля Кадін.
Але не лише на це.
Майже чотири роки тому , я написав першу частину матеріалу Інсульт: Як він приходить і… відходить. Частина 1 . Саме тоді планував написати з власного досвіду, як треба проходити реабілітацію після цієї серцево-судинної катастрофи.
На «Високому Валі» лікарі також неодноразово писали, що Інсульт – хвороба, яку можна попередити, якщо…
Але повернемося до реабілітації після інсульту.
Поштовхом для цього матеріалу стала інформація про те, що на базі Чернігівської лікарні №3 відкрите відділення реабілітації. Про це і піде мова у відеопрограмі, яку ви побачити нижче.
Чому я зрадів, що це відділення відкрите саме в Чернігові?
По-доброму позаздрив тим, хто відновлюється і буде відновлюватися тут. Адже відділення знаходиться в такому райському куточку, про який можна лише мріяти – поруч з Ялівщиною.
Сім років тому мені, щоб відновитися, через два місяці після інсульту довелося добиратися поїздами вночі до місця реабілітації. Тиск скакав , як скажений. Був ризик повторного інсульту. Мене ніхто не супроводжував… Пощастило черговий раз.
Потрапив у такі руки лікарів і медичного персоналу, де мене навчили, як і чого можна не боятися, як треба поступово долати хворобу. І як не допустити наступного промаху.
Адже майже УСІ думають, що вони ще молоді, у них чудове здоров’я і з ким-ким, але з ними інсульту не трапиться.
У 25-хвилинному відеофільмі ви познайомитеся із головним лікарем, начмедом, завідувачами відділень і з тими, кого лікарі повертають до повноцінного життя, при цьому показуючи свій характер і любов цього неповторного світу.
До речі, ви дізнаєтеся і про ціни на лікування та про інше.
До фільму не потрапив епізод, коли на запитання «Чому ви сюди потрапили?» один із пацієнтів відповів «Бо дурний був і не міряв та не контролював свій тиск». Можливо, та людина і була права, по відношенню до себе, але виносити це на загал, у прив’язці до образу цієї людини на екрані, я вважав неетичним.
Передбачаю, що будуть і негативні коментарі. Особливо від кількох постійних дописувачів "Високого Валу". Будь-який мій матеріал, підписаний своїм ім’ям, а не псевдонімом, вони сприймають в штики.
Розумію, кожен із нас робить свою справу. Я несу свій хрест і мушу, поки що, нести його далі.
Будьте здорові у 2014 році, і, далі за звичкою, завжди.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 22465 |
Коментарі (4)
Леонид Мельничук | 2019-04-07 11:12
Если у кого-то из ваших близких случился инсульт, главное - не терять время.
Реабилитацию после инсульта стоит начинать сразу после стабилизации состояния человека. Это важно, ведь в первые дни, недели и месяцы восстановление наиболее интенсивно, а со временем замедляется.
Но если со времени инсульта у вас или вашего близкого прошло несколько лет - не отчаивайтесь, помочь можно и тут.При грамотном подходе восстановление утраченных функций реально и через 5-10 лет. Для этого необходимы только знающий специалист и настойчивость человека.
Почему стоит обратится ко мне?
- Ежедневная практика роботы с людьми после инсульта
- Опыт роботы как в больнице, так и на дому
- Реабилитация по современным международным протоколам
- Помощь с выбором необходимого оборудования
- Как врач могу оценить необходимость занятий с массажистом,логопедом,психологом, что в перспективе сбережет ваши деньги.
Спешите,сейчас первичная консультация проводится бесплатно!
Звоните мне по телефону 063 73 29 906.
Также вы можете написать на мой Viber,Telegram - я вам обязательно отвечу.
Николай | 2018-10-08 01:12
автор | 2015-06-19 08:32
Владимир | 2015-06-18 21:09