Останнє оновлення: 12:32 п'ятниця, 4 липня
*Імідж
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / Вілкул: Треба додаткові заходи аби не було НП через дощі
 Вілкул: Треба додаткові заходи аби не було НП через дощі

Вілкул: Треба додаткові заходи аби не було НП через дощі

Центральні та місцеві органи влади мають вжити термінових заходів щодо забезпечення безперешкодної роботи закладів освіти та лікарень, сталої роботи комунальних та дорожніх служб у зв’язку із значним погіршенням погодних умов по всій території України.

Цього під час робочої наради вимагав віце-прем'єр-міністр, Голова Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Олександр Вілкул, - повідомляє прес-служба уряду.

Треба створити необхідні температурні умови роботи шкіл, дитячих садків, медичних установ, безперебійної роботи спеціалізованої техніки, створення достатнього запасу паливно-мастильних матеріалів – була основна  вимога віце-Прем’ єра.

Інформація про необхідні заходи розіслана керівникам місцевих органів виконавчої влади.

План дій передбачає приведення в підвищену готовність сил Державної служби із надзвичайних ситуацій, підрозділів Міноборони, визначених для участі у протипаводкових заходах, внутрішніх військ МВС та всіх інших відомств. Зокрема, це стосується підготовки плавзасобів, насосного обладнання, автомобілів підвищеної прохідності, пересувних електростанцій, пунктів життєзабезпечення.

«Важливо  встановити постійний контроль за станом водозахисних споруд, та виставити пости у місцях з високим ризиком переливу і можливим руйнуванням захисних гідроспоруд», - сказав він.

Організовано посилений моніторинг гідрометеорологічної обстановки по системі водного господарства по басейнах основних річок та через територіальні органи ДСНС, сільради, райдержадміністрації, дорожні служби.

Передбачено перевірку системи оповіщення населення та забезпечення їх постійної готовності.

«У випадку надзвичайних ситуацій, інформація повинна бути доведена до населення з використанням усіх можливих технічних засобів», - сказав Олександр Вілкул.

Також повинні бути визначені місця для розміщення тимчасово відселених громадян зпідтоплених територій та проведена їх підготовка для забезпечення нормальних умов перебування. Це стосується підтримання температурного режиму, забезпечення продуктами харчування і питною водою та іншими предметами першої необхідності.

 

Коментарі (1)

МАГ | 2013-09-25 04:31

 У КИЄВІ завжди починають опалювальний сезон 1 жовтня. А ми спочатку простудимо громадян, а особливо школярів та студентів, потім затрати - на медтранспорт, на лікарняні листи, на вакцини. Міськрадо, думай і рахуй кошти бюджетні і чернігівців.
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Дороги в приватному секторі

SVOBODA.FM