Останнє оновлення: 10:32 п'ятниця, 20 червня
Погода
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / Sinoptik: Погода в Чернігові та Чернігівській області на четвер, 25 липня
Sinoptik: Погода в Чернігові та Чернігівській області на четвер, 25 липня

Sinoptik: Погода в Чернігові та Чернігівській області на четвер, 25 липня

У четвер в Чернігівській області збережеться мінлива хмарність.

Уночі очікується зниження температури до +10…+16 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +22…+25.

Вітер північно-східний, східний, 2-5 м/с.

У кінці тижня прогнозується мінлива хмарність, без опадів.

У Чернігові, Острі, Бобровиці, Ніжині, Прилуках, Щорсі, Сосниці, Борзні, Городні, Семенівці можливий дощ з грозою.

Погода в Україні на четвер, 25 липня

У четвер в Україні очікується переважно мінлива хмарність. На більшій частині країни пройдуть дощі, місцями сильні грози. У південних областях, місцями в Криму – без опадів. Температура повітря вночі становитиме +9...+23 градуси, вдень +21...+31. Вітер змінних напрямків, 1-6 м/с.

У північних областях очікується мінлива хмарність. У регіоні буде дощова погода гроза. Вночі повітря охолодитися до +10...+17 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +24. Вітер північно-східний, 2-5 м/с.

У південних областях – мінлива хмарність. У регіоні буде переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +16...+20 градусів, удень повітря прогріється до +24...+30. Вітер переважно південно-західний, 1-5 м/с.

У Криму очікується мінлива хмарність, на більшій частині півострова можливий дощ. У Керчі, Євпаторії, Красноперекопську опадів не передбачається. Вночі температура повітря складе +17...+23 градуси. Денна коливатиметься від +26 до +31. Вітер переважно південно-західний, 1-5 м/с.

У східних областях – мінлива хмарність. У регіоні пройдуть дощі, місцями грози. Вночі +12...+16 градусів, денна температура повітря складе +23...+27. Вітер змінний, 1-5 м/с.

У західних областях – хмарно. У регіоні буде дощова погода, місцями пройдуть сильні дощі та грози. Температура повітря вночі опуститься до +9...+15 градусів, удень підніметься до +21...+28. Вітер переважно північних напрямків, 1-4 м/с.

У Карпатах – хмарно з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до +11, вдень до +26 градусів. Вітер змінний, 1-3 м/с.

У центральних областях – мінлива хмарність. У регіоні місцями пройдуть дощі. Вночі стовпчики термометрів покажуть +14...+18 градусів, удень – від +20 до +25. Вітер східний та північно-східний, 1-6 м/с.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Порох замість вина!

SVOBODA.FM