Останнє оновлення: 14:09 п'ятниця, 9 травня
Надзвичайні події
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / Оковитий рай у чернігівському гаражі
Оковитий рай у чернігівському гаражі

Оковитий рай у чернігівському гаражі

10 бочок ємністю 225 літрів кожна, заповнених прозорою рідиною з характерним запахом спирту, та 1040 пляшок фальсифікованої горілки на загальну суму близько 200 тисяч гривень вилучили співробітниками податкової міліції під час обшуку в одному з гаражів автокооперативу м. Чернігова.

Повідомляє відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Чернігівській області.

Обшук провели міліції в рамках розслідування кримінального провадження за незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів.

Етикетки пляшок наводили тінь на вітчизняних виробників горілки, але акцизні марки були з явними ознаками підробки.

На разі, податківці з’ясовують звідки надходив спирт, проводять пошук причетних осіб до його постачання та місця виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Профорієнтація для підлітків під час війни

SVOBODA.FM