Останнє оновлення: 14:09 п'ятниця, 9 травня
Погода
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / Sinoptik: Погода в Чернігові та Чернігівській області на п’ятницю, 25 січня
Sinoptik: Погода в Чернігові та Чернігівській області на п’ятницю, 25 січня

Sinoptik: Погода в Чернігові та Чернігівській області на п’ятницю, 25 січня

У п’ятницю у Чернігівській області збережеться мінлива хмарність.

Температура повітря вночі до -16 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до -9.

До кінця тижня прогнозується мінлива хмарність, без опадів.

У Чернігові, Щорсі, Семенівці, Городні, Сосниці, Борзні, Бобровиці, Ніжині, Острі, Прилуках опадів не передбачається.

Погода в Україні на п'ятницю, 25 січня

У п'ятницю в Україні збережеться мінлива хмарність. На більшій частині країни збережеться сніжно-дощова погода. У північних і центральних областях опадів не передбачається. Температура повітря вночі становитиме -14...+6 градусів, удень -11...+12. Вітер переважно північний і північно-східний, 5-10 м/с.

У північних областях збережеться мінлива хмарність. У регіоні переважно суха погода. Вночі повітря прогріється до -14 градусів, удень – до -8. Вітер північно-східний, 5-10 м/с.

У південних областях – мінлива хмарність, на більшій частині регіону збережеться переважно сніжна погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -6...+2 градуси, вдень повітря прогріється до -7...-3. Вітер північно-східний, 5-10 м/с.

У Криму очікується мінлива хмарність, на півострові можливий невеликий дощ зі снігом. Вночі температура повітря складе +6 градусів. Денна температура повітря коливатиметься від 0 до +12 градусів. Вітер північно-східний, 5-10 м/с.

У східних областях – мінлива хмарність. У регіоні можливий мокрий сніг. У Харківській області – без опадів. Вночі -7...-4 градуси, денна температура повітря становитиме -11...+1. Вітер північно-східний, 5-10 м/с.

У західних областях прогнозується мінлива хмарність, у регіоні збережеться переважно сніжна погода. Температура повітря знизиться вночі до -7...-2 градусів, удень – до -11...0. Вітер північно-східний, 5-10 м/с.

У Карпатах – мінлива хмарність, в регіоні можливий мокрий сніг. Температура повітря вночі до -5, вдень до -5 градусів. Вітер північно-східний, 5-10 м/с.

У центральних областях – мінлива хмарність. У регіоні буде переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -10...-5 градусів, удень – від -12 до -9. Вітер північно-східний, 5-10 м/с.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Профорієнтація для підлітків під час війни

SVOBODA.FM