Як працюють піротехніки? ФОТО
Окрім знищення вибохонебезпечних предметів, що залишили бої Другої Світової війни, у цьому році з квітня місяця піротехніки та фахівці аварійно-рятувального загону спецпризначення УМНС в Чернігівській області майже півроку провели на колишніх військових полігонах.
4-го листопада знищенням п'яти вибухонебезпечних предметів вони завершили заплановані на 2011 рік роботи по розмінуванню визначених територій.
Державна цільова соціальна програма протимінної діяльності розрахована на 2009-2014 роки. В цьому році піротехніки УМНС провели роботи з розмінування колишніх авіаційних полігонів «Ваганичі» (понад 400 га) у Городнянському та «Ведильці» (понад 300 га) у Чернігівському районах. Під час їх перевірки було виявлено та знешкоджено 17 одиниць вибухонебезпечних предметів. Проте, найбільше боєприпасів було виявлено на території колишнього навчального центру Батуринський поблизу
м. Батурин Бахмацького району. Протягом серпня-жовтня піротехніки МНС обстежили 844 га, виявили та знешкодили 46 боєприпасів. 4 листопада було знищено останні з них, а це 3 артилерійські снаряди калібру 125 мм та 85 мм, 1 мінометну міну та 1 гранатометний постріл ПГ-2.
Наприкінці заходу, в.о. заступника начальника УМНС в області з питань оперативного реагування та цивільного захисту підполковник служби цивільного захисту Володимир Куц подякував фахівцям зведеного загону за важку та небезпечну роботу. Крім того, під час робіт в Батурині, піротехніки виїздили у Талалаївський район, де виявили та знищили 37 артилерійських снарядів. Тож відповідно до розпорядження голови Талалаївської райдержадміністрації за проявлені мужність і героїзм при знешкодженні зазначених боєприпасів, ряду співробітників було оголошено подяки.
співробітник прес-служби УМНС в області
підполковник служби цивільного захисту Євгеній Дубина
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 6563 |
Посилання до теми:
26.10.2011 Біля нежилого будинку викопали «скарби» калібру 76 мм
19.10.2011 Підірваний у війну вагон боєприпасів нагадав про себе. ФОТО
18.10.2011 Виявлено 14 снарядів часів війни
17.10.2011 Снаряд часів війни знайшли у Чернігові на Інструментальній
11.10.2011 Сім снарядів виявлено поблизу Батурина
8.10.2011 У Гончарівському знов стріляли… Вдень і вночі. ФОТОрепортаж
6.10.2011 У Батурині гримлять вибухи. За розкладом. ВІДЕО
6.10.2011 У Батурині щодня знаходять боєприпаси
5.10.2011 У Батурині збирають «врожай» для вибуху в п’ятницю
4.10.2011 На території «Батурина» знайдені снаряди і міна
3.10.2011 14 артснарядів на узбіччі дороги. ФОТО
29.09.2011 58 снарядів знайдено у дворі гімназії в Прилуках. ФОТО






























Додати коментар: