
Натрапили на снаряд – повідомте куди слід
У с. Олешня Ріпкинського району 26 листопада на вул. Зарічній, 15-річний син господарки копав яму для встановлення огорожі та натрапив на предмет, схожий за ознаками на снаряд.
Повідомлення до районного відділу МНС надійшло о 16:45. Місце знахідки охоронялось співробітниками міліції.
Наступного дня до місця пригоди прибула піротехнічна група Головного облуправління МНС та встановила: це 75-мм артилерійський снаряд часів Великої Вітчизняної війни.
Фахівці ретельно обстежили прилеглу територію та виявили ще один подібний снаряд. Обидва предмети знаходились у бойовому стані. О 12-й годині у спеціально відведеному місці за межами населеного пункту, снаряди були знищені.
До цього хотілося б додати, що з початку року на Чернігівщині зафіксовано 64 випадки виявлення вибухонебезпечних предметів. Піротехніками Головного облуправління МНС знищено 93 артснаряди, 3 авіабомби, 13 мінометних мін та 13 ручних гранат часів війни.
У зв’язку з цим рятувальники звертають увагу населення на необхідності дотримання заходів безпеки.
Якщо Ви виявили боєприпаси, або схожі на них невідомі предмети, ні в якому разі не чіпайте їх. Негайно вийдіть за межі небезпечної зони і повідомте про подію у оперативно-рятувальну службу телефоном за номером 101, або міліцію.
Майор служби цивільного захисту Роман Храпатий,
співробітник прес-служби ГУ МНС у Чернігівській обл.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 6079 |
Посилання до теми:
21.07.2009 Ліквідація боєприпасів часів Великої Вітчизняної на Чернігівщині. ФОТО
1.09.2008 Під обстрілом за помідорами. ТОП-4 небезпечних сховищ боєприпасів
24.06.2009 Вправа з розмінування і відновлення залізничного полотна після вибуху. ФОТОрепортаж
11.06.2009 Тракторист використав снаряд як виколотку. Фото
11.06.2009 Одна особа загинула і двоє попранено внаслідок вибуху в Чернігівській області
25.09.2008 У Чернігові вночі від вибуху загинув чоловік
Додати коментар: