П’яний на BMW покалічив дерево, паркан і двох пасажирів
У Чернігові п’яний водій автомобіля ВМW 530 не справився з керуванням, з’їхав на узбіччя дороги, зіткнувся з придорожнім деревом, потім наїхав на паркан та перекинувся.
Пригода сталась по вул. Толстого о 21 годині 50 хв. 15 липня. Внаслідок пригоди 2 пасажири отримали травми.
Про це сьогодні Високому Валу повідомили в управлінні з надзвичайних ситуацій та питань захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи у Чернігівській області.
Того ж дня у м. Прилуки по провулку Фрунзе о 23 годині водій ВАЗ 21061 здійснив наїзд на велосипедиста, який перебував в стані алкогольного сп’яніння. Велосипедист отримав травми.
Біля с. Хотіївка Семенівського району о 20 годині 15 липня водій автомобіля ВАЗ 2101 не справився з керуванням, з’їхав на узбіччя дороги та зіткнувся з придорожнім деревом. Травмованих водія та пасажира доставлено до Семенівської центральної районної лікарні.
У м. Носівка по вул. Центральній о 23 годині 15 липня сталося зіткнення двох автомобілів ВАЗ 2115. Отримав травми пасажир одного з автомобілів.
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 9286 |



















Додати коментар: