Розбилась маршрутка на Броварському шосе. ФОТО
На Броварському шосе близько 19:00 28 жовтня зіткнулись повна людей маршрутка й вантажівка ГАЗ. Про це повідомляє видання «Главред» .
За словами водія ГАЗу, він їхав у третій смузі дороги, і йому потрібно було розвернутися. У метрах 100-150 він побачив маршрутку.
Водій вантажівки включив поворот і почав виконувати маневр. У певний момент він відчув сильніший удар у бік, після чого перевернувся.
У маршрутки в результаті удару повністю розбитий перед. Її водія затисло між сидінням і торпедо. Пасажири маршрутки дивом не постраждали.
Від такого удару сидіння, на яких сиділи пасажири, нахилилися вперед, а поручні, за які люди трималися, і зовсім повідривалися.
Водій вантажівки відбувся легким переляком, одержавши невелику травму коліна, також він ударився головою.
На місце події викликали МНС, щоб звільнити водія маршрутки. Але вони приїхали хвилин через 40... "Швидка" ж приїхала через годину, а от ДАІ прибули раніше медиків. Можливо, служби так довго добиралися до місця аварії через величезну пробку від метро «Чернігівська».
Люди, не чекаючи МНС, самотужки спробували звільнити водія маршрутки з капкану. Вони піймали мимо проїжджаючу вантажівку, підчепили тросом маршрутку, щоб потягнути її й допомогти водієві. Але трос порвався.
Після цього вони зупинили могутнішу вантажівку, повторили "маневр", звільнивши в такий спосіб затиснутого в салоні маршрутки водія. Коли прибули працівники МНС, їхня допомога вже не знадобилася.
У водія маршрутки переламані обидві ноги.
Фото: Ігор ВАКУЛЕНКО
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 14484 |
Посилання до теми:
20.02.2008 Вантажним «Мерседесам» заборонили возити пасажирів. Пасажири… обурилися
22.10.2008 Пасажирський автотранспорт Чернігівщини: Підсумки 9 місяців 2008
26.06.2008 Страйкують перевізники Чернігівщини. ФОТОрепортаж
25.06.2008 Страйк перевізників у Чернігові. ФОТОрепортаж
20.06.2008 Пасажирські перевезення: Реформування чи переділ надприбутків?
12.06.2008 Страшне ДТП: Розбився рейсовий автобус. ФОТО ДАІ
3.05.2008 Скотовозка: Пасажирські хроніки
Додати коментар: