Електрика: "Из искры возгорится..."
Три пожежі зареєстровано на Чернігівщині упродовж минулої доби, неділі 19 жовтня. на щастя, люди не постраждали. Фізично.
Про це "Високому Валу" повідомив В'ячеслав Рига, начальник управління з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області.
У с. Киселівка Менського району о 19 год. в господарстві по вул. Леніна, 77 сталася пожежа господарчої будівлі.
Знищено покрівлю на площі 45 кв. м, перекриття на площі 18 кв. м та пошкоджено стіни. Причина пожежі - коротке замкнення електромережі.
У с. Браниця Бобровицького району о 15 год. в господарстві по вул. Сількорівській сталася пожежа дерев'яного житлового будинку.
Вогнем знищено майно, пошкоджено перекриття. Причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації опалювальної печі.
У с. Охиньки Прилуцького району о 2 годині в ніч на 20 жовтня в господарстві по вул. Шевченка, 43 сталася пожежа соломи.
Вогнем пошкоджено 2 т грубих кормів. Причина пожежі - необережне поводження з вогнем особи, яка встановлюється.
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 9765 |



















Додати коментар: