Останнє оновлення: 23:01 вівторок, 2 грудня
Кримінал
Постійне посилання: http://newvv.net/crime/adventure/293147.html
На Чернігівщині затримали наркоторговця

На Чернігівщині затримали наркоторговця

Оперативники Ніжинського районного відділу поліції викрили 28-річного мешканця Бахмача, який займався розповсюдженням наркотичних засобів. Чоловіка помістили до ізолятора тимчасового тримання.

 Про це повідомляє Сектор комунікації поліції Чернігівської області.

Днями поліцейські отримали оперативну інформацію про те, що 28-річний мешканець міста Бахмач торгує забороненими наркотичними засобами. Правоохоронці задокументували факт збуту наркотиків.

Під час проведення слідчих дій у зловмисника поліцейські виявили та вилучили близько 160 згортків з порошкоподібною речовиною, гроші та інші речові докази.

Вилучену речовину поліція направила на експертизу.

Підозрюваного затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Слідчий поліції під процесуальним керівництвом Ніжинської окружної прокуратури відкрив провадження за частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України. Вона визначає відповідальність, зокрема, за збут наркотичних засобів або психотропних речовин, вчинений повторно.

Законодавством такі протиправні дії караються позбавленням волі на строк від шести до десяти років.

Триває досудове розслідування.



































































































































закрити

Додати коментар:

Фотоновини

   Чернігів 1948-49 років: Нескорені Ляповки та «інтимні» роботи

SVOBODA.FM